in

Belle Delphine hovorí, že na svojej prvej scéne z OnlyFans zarobila 5 miliónov libier

Sociálne siete sú plné ľudí, ktorí tancujú na piesne z 20. storočia, alebo ľudí ako KSI a MrBeast, ktorí prišli s nejakou šialenou súťažou, ale len pred pár rokmi boli tieto siete plné najmä jednej ženy. Ženy menom Belle Delphine. Internetová hviezda, ktorá je známa rôznymi kontroverziami. Je taktiež označovaná aj ako „Queen of the Simps“.

Teraz 24-ročná žena dokonca predávala vodu zo svojho kúpeľa a zarábala na nej tisíce. Keď diskutovala o svojej doterajšej kariére v podcaste Louisa Therouxa, hovorila o miliónoch, ktoré jej ponúkli za prácu na OnlyFans. Priznala, že si dôsledne stála za tým, ako ďaleko je ochotná zájsť. Vraj si „nikdy nemyslela, že zájde až tak ďaleko“.

Zdroj: Instagram / Belle Delphine

Keď však zverejnila svoju prvú scénu pohlavného styku pre OnlyFans, bolo to vtedy, keď bola na svojom „vrchole“.

„Vedela som, že som na internete najviac sledovaná. A mala som pravdu,“ vysvetlila. „To bol čas, keď som mala na sebe najviac očí. Aj to je dôvod, prečo som robila všetky tie podcasty. Potrebovala som vtedy na seba upriamiť zrak čo najviac ľudí, aby sa mi podarilo presadiť to video, ktoré som sa chystala predať.“ A naozaj sa predávalo.

Zdroj: Wikipedia

Vysvetlila, že vedela, že ak urobí toto video, bude si môcť kúpiť svoj „dom snov“, ktorý teraz naozaj aj má. Zdá sa, že jedna scéna na OnlyFans jej zarobila okolo piatich miliónov. Aj keď z toho má úplne rozprávkové peniaze, myslí si, že je to „celkom hnusné“ video.

„Bolo to dosť nepríjemné. Jedna vec je uverejniť svoje prvé por*o video. Druhá vec je, že ho uverejňujete s vedomím, že ho uvidia milióny ľudí,“ povedala.

Zdroj: Instagram / Belle Delphine

„Ten tlak bol na mňa príliš veľký. A to skončilo vytvorením ešte horšieho videa. Takže ak by na mňa nebol vyvinutý taký tlak, bolo by to lepšie.“

Hviezda sociálnych sietí, z ktorej sa stala tvorkyňa OnlyFans, to však neľutuje a video zostáva aj naďalej na jej účte.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre