in

Beyoncé prekvapuje fanúšikov na podujatí „Renaissance“ v Brazílii po premiére koncertného filmu

Beyoncé spríjemnila deň mnohým svojim fanúšikom v Brazílii prekvapivým vystúpením na špeciálnej akcii pre svoj koncertný film Renaissance. Film od Beyoncé mal premiéru v Brazílii vo štvrtok a na oslavu jeho uvedenia sa superstar zastavila v kongresovom centre v Salvadore v štáte Bahia, kde sa po premietaní konala párty „Club Renaissance“.

Zdroj: Raph_PH/Wikimedia

Keď sa Beyoncé dostala na pódium, fanúšikovia ju povzbudzovali a kričali, ako môžete vidieť vo videách zdieľaných na sociálnych sieťach. „Brazília, veľmi ťa milujem,“ dá sa počuť, ako hovorí davu. „Prišla som, pretože ťa tak veľmi milujem… Bolo veľmi dôležité byť tu, práve tu.“

Beyoncé sa tiež pokúsila urobiť mute challenge, kde má publikum stíšiť, keď povie: „Pozrite sa okolo, všetci sú stlmení“, ale fanúšikovia boli zrejme príliš nadšení, keď videli samotnú „Queen Bey“.

Zdroj: Ana y María Quintana y González/Flickr

Po udalosti sa na Instagrame podelila o fotografie aj speváčkina publicistka Yvette Noel-Schure a ukázala Beyoncé v úchvatnej striebornej flitrovej róbe.

Začiatkom tohto týždňa Beyoncé fanúšikom prezradila, že „renesancia sa neskončila“ a jej koncertné filmové turné sa rozšírilo do ďalších 15 krajín vrátane Brazílie. Oznámenie prišlo po tom, čo sa speváčka koncom novembra zúčastnila na losangeleskej premiére filmu Renaissance: Film od Beyoncé na hviezdnom podujatí v Beverly Hills. O pár dní neskôr mala premiéru v Londýne, na ktorej sa zúčastnila aj Taylor Swift.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa nathan he/him (@nthnsconcepts)

Koncertný film bol oficiálne uvedený v USA 1. decembra.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 Airbnb prenájmov, ktoré pre nájomcov nedopadli úplne podľa predstáv

Oregonská polícia zistila, že ohlásený ručný granát bol dávkovač vreciek na psie exkrementy