in

„Black Alien“ – muž, ktorý sa chce vizuálne stať mimozemšťanom

Sto ľudí, sto snov. Každý človek na svete ma iné predstavy o tom, čo by chcel vo svojom živote dosiahnuť, a taktiež iné predstavy o tom, čo je pre neho vizuálne príťažlivé. A v dnešnej dobe plastických operácií majú ľudia oveľa viac možností, ako svoje telo behom svojho života vizuálne upravovať podľa vlastných želaní.

Anthony Loffredo žije so skutočne netradičným životným snom. Jeho želaním totiž je, vyzerať ako mimozemšťan, a najradšej by bol, keby sa mimozemšťanom mohol stať skutočne. A presne na tom taktiež pracuje pomocou plastických chirurgov a tatérov.

Zdroj: X / The Black Alien Project

Na sociálnych médiách sa tento muž nazval ako „The Black Alien Project“, v preklade projekt čierneho mimozemšťana.

Zdroj: X / The Black Alien Project

Anthony má za sebou nespočet operácií a zákrokov. Dal si napríklad odoperovať nos, uši, dva prsty a dokonca aj hornú časť svojich pier. Jazyk si dal rozrezať na dve časti, aby vyzeral ako hadí, a väčšina jeho kože je pokrytá tetovaniami. Potetované má okrem celého tela dokonca aj bielka očí.

Jedna vec je však zatiaľ neoperovateľná, a to tvar jeho hlavy. Pred pár dňami na svoj Instagram pridal fotku, ktorá je upravená pomocou aplikácií na úpravu fotografií, so slovami: „Nie vždy sa môžu naše sny stať skutočnosťou, a vtedy si začneme upravovať fotografie.“

Zdroj: Instagram / The Black Alien Project

Na spomínanej fotografii má pomocou aplikácie predĺženú hlavu tak, aby vyzerala ako hlava mimozemšťana. Po prídaní tejto fotky si Anthony z nejakého dôvodu vymazal celý Instagram, alebo mu bol účet na Instagrame vymazaný spoločnosťou. Prečo? To nie je známe.

Do budúcna má tento muž na pláne aj ďalšie šialené úpravy, napríklad amputáciu nohy a dokonca rozrezanie svojho pohlavného údu na dve časti presne tak, ako to urobil so svojím jazykom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Otcovo tetovanie

10 fotografií, ktoré uspokoja tvoje čistotné ja