in

K žene vyrábajúcej realistické bábiky prišli policajti, lebo ju niekto nahlásil, že zabudla svoje dieťa na okne

Otrávená mama bola prinútená nalepiť si na okno nálepky, v ktorých žiadala ľudí, aby „nepanikárili a nevlámali sa dovnútra“, ak uvidia jej realistické bábiky po tom, čo jej polícia rozbila dvere a myslela si, že jedna z nich je opustené dieťa.

Zdroj: Letiha/Needpix

Ava Prior, ktorá maľuje ultrarealistické „reborn“ bábiky ako hobby a predáva ich až za 180 libier, strávila hodiny usilovným maľovaním jemných čŕt bábiky. Po finálnych úpravách bábätka ho mama, ktorá zostala doma, obula do snehúľ a vložila do prenosnej tašky, aby ho mohla odfotografovať a inzerovať na internete.

Zdroj: Miriam/Flickr

Po niekoľkých fotografiách realistického vinylového modelu nechala 44-ročná žena bábiku na podlahe, zhasla vypínač a išla na návštevu k svojej kamarátke s najmladším synom. Ava nevedela o tom, že jej telefón nebol zapnutý a jej mama, s ktorou sa pravidelne rozpráva, mala obavy, keď sa k nej nemohla dostať, tak zavolala políciu.

Keď policajti dorazili do domu, Ava hovorila, že zbadali „nereagujúcu“ bábiku cez okno a v obave o jej blaho prerazili dvere na terasu, aby ju zachránili. Neskôr v ten večer ju polícia West Mercia vystopovala do domu jej kamaráta a povedala jej, čo sa stalo – a tiež ju vyzvala, aby zavolala aj svojej ustaranej mame.

„Keď som vyšla von, vybil sa mi telefón, dala som ho nabiť v dome mojej kamarátky, ale už sa nezapol. V tom čase som prechádzala rozvodom. Vždy odpoviem na telefón alebo SMS, takže keď som nemohla, hľadali ma.“ 

Zdro
j

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Keď slovenskí majstri montujú dvere

Bomby zo sociálnych sietí #916 – hľadá si frajera, inzerát vyzerá dokonale, no má to jeden zádrhel