in

Stevard prezradil, aké najbizarnejšie veci zažil v lietadle počas svojej 25-ročnej kariéry. Niektoré sú naozaj nechutné

Stevard pobláznil internet po tom, čo odhalil niektoré z najdivokejších vecí, ktoré zažil počas svojej 25-ročnej kariéry vrátane spávania s cestujúcimi a odhalenia cestujúcich, ktorí sa vyprázdňovali na svojich sedadlách. Píše o tom NY POST.

„Som stevard veľkej americkej leteckej spoločnosti, s ktorou som už 25 rokov. Pýtajte sa ma…“ prehlásil anonymný člen posádky na Reddite.

Redditor vyzdvihol výhody lietania vrátane zdravotnej starostlivosti, cestovania do rôznych miest a zažívania niečoho iného každý deň. A medzi nevýhody samozrejme patrili niektorí cestujúci. 

Na otázku, či to niekedy robil s cestujúcim alebo spolupracovníkom počas práce alebo po jej skončení, stevard odpovedal: „S cestujúcim, áno. S niekým z posádky nie… Mal som ponuky, ale nie.“

K sexu medzi spolupracovníkmi nedochádza „tak často, ako sa o tom reálne hovorí,“ prezradil, no hneď dodal: „Čo sa však stáva často, sú ženatí piloti, ktorí spávajú s homosexuálnymi stevardmi.“

Zdroj: Pexels

Hovorí však, že niektoré z najhorších vecí, ktoré videl, sú pasažieri, ktorí sa na svojich sedadlách bijú, vyprázdňujú alebo močia. Napríklad sa údajne počas letu na Štedrý deň jeden z pasažierov po*ral do nohavíc a nechal rozmazané exkrementy po celom sedadle. 

Tvrdil tiež, že každý týždeň prichytí ľudí, ako sa snažia fajčiť na záchode. 

Stevard tiež povedal, že videl nechané na sedadlách použité kondómy, špinavú spodnú bielizeň (mužskú a ženskú), či použité tampóny. 

Zdroj: Pexels

A dokonca sa stretol aj s pasažiermi, ktorí sa ho pokúsili opľuť alebo pobiť sa s ním.

„Ľudia si myslia, že nastúpiť do lietadla je ich právo a že nemusia brať to, čo hovoríme, vážne,“ povedal stevard.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Myslel si, že je pes. Medveď sa snažil dostať do domu bizarným spôsobom

Foografie, ktoré ti ukážu aká zaujímavá a zvláštna vie byť genetika