in

Bola farárkou, no nakoniec prešla na OnlyFans. Ana tvrdí, že sa nikdy necítila tak blízko Bohu

Bývalá modelka, ktorá sa v Brazílii stala pastorkou, sa vracia ku svojim sporo odetým koreňom. Tvrdí, že sa teraz „cíti bližšie k Bohu ako kedykoľvek predtým“. Píše o tom NY POST.

36-ročná Ana Akiva zo zboru Fuxico Gospel oznámila, že sa zameriava na OnlyFans s myšlienkou, že stále môže chodiť do kostola. 

„Verím, že vytváranie zmyselného obsahu ma nezničilo ako Božiu dcéru ani ako osobu,“ povedala Ana pre CEN a dodala, že odstúpila zo svojej úlohy pastorky „z úcty k Bohu“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ana Akiva (@anaakivaofc)

Predtým bola Ana modelkou, ktorá ukázala všetko v brazílskej súťaži Miss BumBum, ktorá každoročne hodnotí najlepšie zadky v juhoamerickom národe. Potom však v roku 2015 našla náboženstvo.

Teraz sa však opäť rozhodla vrátiť k pôvodnej profesii.

„Začala som vidieť, že cirkev je skorumpované prostredie, je to ešte horšie ako sekulárny svet, pretože tam kážu jednu vec a žijú inú,“ vysvetľuje Ana jej rozhodnutie a dodáva: „Nie všetci, ale veľká časť je skorumpovaná.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ana Akiva (@anaakivaofc)

Ďalším faktorom, ktorý k tomu prispel, bol Anin bývalý manžel, kolega z duchovenstva Youssef Akiva, o ktorom povedala, že ju počas šiestich rokov spolu držal pri zemi. „Keď som bola vydatá, zakázal mi pracovať mimo domu a mať priateľov. Žil pre svoju rodinu a cirkev,“ tvrdí Ana, ktorá pracuje aj ako letuška.

„Je ťažké byť šťastná vedľa niekoho, kto ovláda tvoj život a kto ťa nikdy nepodporuje, kto ťa nazýva svinstvom, pľuje ti do tváre, veľa žien tým prechádza v kostole a v tichosti trpí ako ja,“ pokračovala Ana.

„Niektoré verše hovoria o podriadenosti, poslušnosti a tichu,“ povedala a dodala: „Trpela som dlho, odpúšťala som všetko zneužívanie, pretože som chápala, že je to moja povinnosť.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ana Akiva (@anaakivaofc)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre