in

Dva páry si navzájom vymieňajú partnerov, natáčajú súkromný obsah a nerobí im problém prizvať ďalšie osoby

Keď sa na ulici bozkávate so svojím manželom, potom pobozkáte svoju najlepšiu kamarátku a jej manželovi dáte taktiež vášnivý bozk, je zrejmé, že ľudia okolo vás zostanú v šoku. Je to ako Výmena manželiek na steroidoch, až na to, že táto podivná štvorica si to užíva a všetci sú dobrí priatelia.

Katy a jej manžel, pornohviezda Rob Oz, hovoria, že im nevadia nesúhlasné pohľady ľudí, ktorí ich zbadajú, ako si vymieňajú partnerov. Triatlonistka nadviazala s hviezdou filmov pre dospelých románik po tom, ako sa s ním zoznámila v Austrálii, a to napriek obavám, ktoré vyjadrila jej rodina. O šesť týždňov neskôr sa zasnúbili.

Ich cesta manželským životom však nešla konvenčnou cestou, ako si viete predstaviť. Práve naopak. Katy a Rob posunuli svoj excentrický vzťah na úplne novú úroveň tým, že si medzi seba pozvali svojich najlepších priateľov Dee a Willa.

@itskatyfit/x

Oba páry sa objavili v seriáli Love Don’t Judge, ktorý vrhá svetlo na problémy, ktorým čelia ľudia s netradičným partnerským životom, a na to, ako ich každý deň odsudzujú kvôli tomu, do koho sa zamilovali.

Katy vysvetlila, ako sa začal ich štvorstranný románik: „Keď sme sa stretli s Willom a Dee, náš vzťah od začiatku plynul. Bol to náš prvý swingers pár, s ktorým sme sa zasnúbili.“

Love Don’t Judge/youtube

Dámy nemajú výčitky svedomia deliť sa o svojich manželov navzájom, veď sú predsa najlepšie kamarátky, nie? Katy, Rob, Will a Dee teraz spolu žijú v polyamornom vzťahu a zároveň zarábajú na zdieľaní svojho intímneho obsahu na internete.

Dee sa k tomu vyjadrila: „S Katy spím zvlášť, s Robom spím zvlášť, spíme aj spolu. Chodia k nám aj iní ľudia.“

Love Don’t Judge/youtube

Ženy spája mimoriadne blízky vzťah a svoju situáciu opísali ako „akoby mali sestru„, zatiaľ čo chlapci svoju dynamiku opisujú ako „bromance„.

Títo ľudia sú všetko, len nie hanbliví a nevadí im ani predvádzať sa na verejnosti – v skutočnosti sa vyžívajú v sledovaní pobúrených reakcií ľudí, keď sa začnú všetci navzájom bozkávať.

Katy sa zasmiala: „Keď sme vonku, ľudí to naozaj mätie. Bozkávame sa a potom sa vymeníme… takže ja sa bozkávam s Willom a Dee sa bozkáva s Robom a ľudia si hovoria – čo som to práve videla?“

Love Don’t Judge/youtube

Dee povedala, že vstup do manželstva jej najlepšej kamarátky je pravdepodobne jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré v živote urobili, ale jasne povedala, že je to „vec nás, nie mňa“. Rob súhlasil a dodal: „My štyria sme ako jeden organizmus.

Trollovia na sociálnych sieťach bombardujú štvoricu nenávistnými komentármi o ich sexuálnom nastavení a o tom, ako ohrozujú svoje zdravie. Dostali by infarkt, keby sa dozvedeli, že Katy a Rob do svojich spálňových radovánok okrem Willa a Dee pravidelne pozývajú aj ďalších ľudí.

Rob dokonca pre svoju ženu pozýva k nim domov cudzích chlapov. Pri spomienke na jeden z jeho dohadzovačských triumfov Katy povedala: „Rob videl, že sa mi ten chlapík páči, tak sme všetci spolu prišli domov a on mu podal ruku a povedal: „Choď sa baviť s mojou ženou. To je muž ako sa patrí!“

Woman Wearing White Wedding Gown Holding Hands With Man While Walking
Autor tejto fotografie je Jeremy Wong

Tvrdí, že jeho manželka sa môže nechávať obšťastňovať tak pravidelne, ako chce, čo Willovi a Dee určite dáva tipy, ako zdokonaliť manželský život, keď sa budúci rok vezmú. Dvojica uviedla, že svoj sobáš oslávia „swingers after party“ – no, čo iné ste čakali?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre