in

Bola frustrovaná z mužov, tak sa vydala za vlastného psa

Na titulky zahraničných novín sa dostal nezvyčajný príbeh. Ide o Britku Amandu Rodgers a jej jedinečný pohľad na manželstvo. V Chorvátsku sa totiž vydala za svojho psa a celé si to na vlastné oči užilo až dvesto ľudí.

Zdroj: Frank Tasche/Flickr

Amanda uviedla, že keď Shibu požiadala o ruku, súhlasne zavrtela chvostíkom a prijala jej návrh. Sheba je pre ňu spoločníčka, ktorá pri nej stála v tých najťažších životných chvíľach a poskytovala jej potrebnú útechu.

Vždy sa tešila na svoj veľký deň, keď si oblečie vlastnoručne ušité šaty. Tento sen si splnila a celý deň bol podľa jej slov nádherný. Hoci ich zväzok nie je právne uznaný, nič to nemení na tom, že ich deň D bol výnimočný. Prešla k oltáru, zväzok spečatila bozkom a na konci búchali konfety.

Zdroj: Irina Mazur/Pexels

Prezradila, že puto k svojmu psovi cítila už pri prvom stretnutí, keď malo šteniatko len dva týždne. Keďže vníma skeptický postoj spoločnosti, snaží sa ľuďom vysvetliť, akú hlbokú náklonnosť k sebe cítia a aké jedinečné je ich puto.

Keď sa jej opýtali, ako to má s mužmi, uviedla, že jej do spálne bez súhlasu Sheby nikto nevojde. Zažila si preto už množstvo úsmevných situácií – jeden z jej nápadníkov dokonca musel týždeň spávať v psom pelechu. Napriek tomu uvádza, že je svojmu psovi citovo oddaná a aj Sheba je oddaná jej.

Zdroj: Ivan Babydov/Pexels

Toto netradičné rozhodnutie učinila aj na základe svojich predošlých skúseností. Muži ju totiž v minulosti sklamali a frustrovaná našla útechu až u svojho psa. Sheba jej poskytuje neustálu radosť, podporu a bezpodmienečnú lásku, ktoré sa jej od ľudí nikdy nedostali.

Vybrala si životného partnera, ktorý ju nikdy neodsudzoval a ani nezradil. Čo si o tom myslíš ty? Prezraď nám svoj názor v komentároch!

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre