in

Modelka s najväčšími lícnymi kosťami na svete verejne priznala, že má zdravotné problémy a to predovšetkým pri svojich pokusoch otehotnieť

Anastasia Pokreshchuk z Ukrainy je ďalšia zo žien, ktorá prepadla závislosti na drastických úpravách svojho tela. Koľko operácií a zákrokov už podstúpila už nevie povedať, stratila o tom totiž predstavu.

Po svojom prvom zákroku, pri ktorom si dala napichnúť práve lícne kosti, sa do vypĺňania určitých častí svojho tela zaľúbila. So svojím vzhľadom je veľmi spokojná, ale chápe, že pre veľa iných ľudí môže pôsobiť bizárne, odpudzujúco, zvláštne alebo fascinujúco.

Negatívne reakcie na jej telo jej vôbec nevadia.

Jej najväčšou vizuálnou pýchou sú však jej nadmerné lícne kosti, ktoré si dala umelo vyplniť ako 26-ročná, aby ich mala najväčšie na svete. Ktovie, ako dlho bude táto slečna sedieť na tróne najväčších lícnych kostí na zemeguli, keďže sa ju z tohto tróna snaží zhodiť hneď niekoľko ďalších živých Barbie. O niektorých sme už u nás na stránke písali.

Nedávno sa však Anastasia rozhodla zverejniť svoj boj s hormonálnymi komplikáciami, cystami a predovšetkým komplikáciami pri otehotnení. Zo zatiaľ neznámeho dôvodu nie je Anastasia schopná otehotnieť alebo si plod po počatí udržať.

Ukrainka to však nechce vzdať a túži sa stať matkou. Najprv sa však musí zbaviť ostatných zdravotných problémov, aby dokázala dieťa donosiť v zdraví.

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Jete spálené hrianky? Okamžite s tým prestaňte. Zachránite si tým život

Mylné predstavy