in

Brat mu zničil zásnuby. Ukradol totiž prsteň, aby s ním požiadal svoju priateľku o ruku

Súrodenecká rivalita môže byť niekedy náročná. Niekedy však dôjde až do extrémnych prípadov. Jeden brat si napríklad „požičal“ zásnubný prsteň od svojho brata, aby s ním požiadal svoju priateľku o ruku. Píše o tom Mirror.

O celý incident sa s internetom podelil mladší z bratov, ktorý skončil so zmarenými zásnubami. 

„Plánoval som požiadať priateľku o ruku na naše 4. výročie. Plánoval som to asi mesiac a prsteň som vybral pred pár týždňami. Ten, ktorý som zohnal, bol v akcii, tak sa mi ho podarilo zohnať za prekvapivo nízku cenu,“ začína 26-ročný brat vysvetľovanie.

Zdroj: Pexels

„Minulý víkend som povedal svojmu 33-ročnému bratovi o svojich plánoch a ukázal som mu prsteň. On mi na oplátku povedal, že tiež plánuje svoju priateľku požiadať o ruku. Na druhý deň prišiel môj brat do môjho bytu, kým bola moja priateľka vonku. Spýtal sa ma, či by si mohol „požičať“ môj prsteň, aby s ním požiadal o ruku svoju priateľku,“ pokračuje.

Mladší z bratov si najprv myslel, že žartuje, no mýlil sa. Vysvetlil: „Mal v pláne požiadať svoju priateľku o ruku, vysvetliť jej, že používa môj prsteň ako ‚zástupný symbol‘, a potom ju vziať, aby si neskôr vybrala svoj vlastný prsteň.“

Nechcel totiž minúť príliš veľa peňazí dopredu, ak by náhodou povedala nie. 

Zdroj: Pexels

A hoci mladší brat odmietol požičanie prsteňa, starší spravil po svojom. Potajomky ukradol prsteň z jeho bytu a požiadal ním svoju priateľku o ruku.

„A vyšlo to najavo až vtedy, keď jeho snúbenica poslala fotku, na ktorej má prsteň, do nášho rodinného skupinového chatu,“ vysvetlil muž. Hneď bratovi zavolal, aby sa ho na to spýtal a on mu sľuboval, že dodrží to, čo povedal a prsteň mu neskôr vráti.

Muž už však vedel, že tento prsteň nebude môcť použiť, keďže ho nielenže jeho priateľka videla, ale bol všade na fotkách na sociálnych sieťach.

Celá situácia sa nakoniec vyriešila tak, že sa bratia pohádali a mladší neustúpil, až kým s ním nešiel starší brat do klenotníctva vybrať nový prsteň, ktorý samozrejme zaplatil. Ten bol nakoniec o 100 dolárov drahší ako pôvodný.

Nakoniec sa ukázalo, že starší brat to všetko urobil preto, lebo spanikáril a nechcel, aby sa jeho mladší brat zasnúbil skôr ako ona. Bratovi sa ospravedlnil a obe ženy boli s ich prsteňmi spokojné.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
mavinius
7 mesiace dozadu

tusim som omylom zabludil na stranky noveho casu…