in

Najviac potetovaná Britka ukázala, ako vyzerala kedysi. Takmer by ste ju nespoznali

Najpotetovanejšia žena Británie ukázala, ako vyzerala predtým, než minula viac ako 42 000 dolárov na tetovania. 36-ročná rodáčka z Poyntonu v štáte Cheshire ohromila svojich fanúšikov sériou fotiek, na ktorých vyzerá úplne inak. 95% tela Becky Holt totiž pokrývajú tetovania, vrátane tých na jej tvári, podpazuší a genitálií. Píše o tom Boredpanda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Becky Holt (@becky_holt_bolt)

Becky je v súčasnosti mama jedného dieťaťa a zároveň je tvorkyňou na Onlyfans.

Jej dlhé blond vlasy a prirodzené obočie, ktoré dopĺňajú jej tetovania, boli kedysi krátky červený pixie cut a výrazný mejkap, čo Becky tiež odhalila na fotke z minulosti.

Napriek tomu, že teraz táto influencerka hrdo vystavuje svoju pôsobivú nafarbenú kožu, v minulosti hovorila o tom, že sa stala obeťou internetových trollov kvôli svojmu neobvyklému vzhľadu. Ľudia najmä tvrdili, že kvôli tomu ako vyzerá, nebude dobrým vzorom pre jej dcéru Auroru.

Zároveň tvrdili, že čím bude jej dcéra staršia, tým viac sa jej bude báť. 

„Že som si zničil telo. Kedysi som vraj bola pekná, ale teraz vyzerám ako s*ačka, pretože som si potetovala tvár,“ vysvetľuje Becky, čo ďalšie jej ľudia písali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Becky Holt (@becky_holt_bolt)

To však nie je všetko. Našli sa dokonca aj ľudia, ktorí si mylne mysleli, že je Becky členkou gangu. Preto mala problém ísť sa najmä v zahraničí najesť do reštaurácie, alebo sadnúť si do baru. Nielenže prilákala negatívnu pozornosť, ale dokonca ju odmietli obslúžiť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Becky Holt (@becky_holt_bolt)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre