in

Bývalá väzenkyňa opisuje jej milostný život po prepustení z väzenia – a vôbec nešetrí slovami

Gypsy Rose Blanchardová a jej manžel odmietli tých, ktorí sa vysmievali ich vzťahu, a dokonca dali na sociálnych sieťach nahliadnuť do svojho sexuálneho života.

Gypsy Rose sa dostala do centra pozornosti po tom, ako ju prepustili z väzenia po rozsudku, ktorý zachvátil celý národ. V roku 2016 ju odsúdili na 10 rokov väzenia za rolu, ktorú zohrala rok predtým pri vražde svojej matky Clauddine „Dee Dee“ Blanchardovej.

rawpixel

Niekoľko dní po Vianociach ju prepustili na slobodu, keďže si odpykala sedem z desaťročného trestu za vraždu druhého stupňa. V rozhovore pre médiá vysvetlila, že spolu so svojím vtedajším priateľom Nicholasom Godejohnom, ktorý si v súčasnosti odpykáva doživotný trest, plánovala zabiť svoju mamu kvôli zneužívaniu, ktorému bola vystavená počas dospievania.

Uviedla, že jej mama všetkým tvrdila, že Gypsy je smrteľne chorá, nútila ju používať invalidný vozík, kyslíkovú bombu a vodila ju k lekárom, ktorých klamala, aby jej diagnostikovali a liečili ochorenia, ako je leukémia.

Kým sa však mnohí zaujímali o podrobnosti jej zločinu, iní sa na sociálnych sieťach živo zaujímali o jej milostný život. Najmä jej manžel Ryan Scott Anderson, za ktorého sa vydala počas pobytu vo väzení v roku 2022 po tom, ako jej v roku 2020 počas pandémie koronavírusu posielal listy.

Ako to už vo svete sociálnych sietí chodí, boli mnohé komentáre mimoriadne nemilosrdné, najmä odkedy Gypsy zdieľala ich spoločné fotografie, na ktorých sa bozkávajú. Svojim ne-fanúšikom umožnila nahliadnuť do ich spálňových aktivít.

„Ryan, nepočúvaj hejterov. Ja ťa milujem a ty miluješ mňa, nikomu nič nedlhujeme,“ napísala.

„Naša rodina je tá, na ktorej záleží. Ak ti dávajú lajky a píšu dobré komentáre, skvelé, ak dostávaš hate, tak je to jedno, pretože na nich nezáleží. Milujem ťa, oni proste len žiarlia, pretože každý večer to so mnou roztočíš… Šťastná manželka, šťastný život.“

woman in blue shirt lying on bed
Autor tejto fotografie je We-Vibe Toys

Síce je tam trochu priveľa informácií, ale tým to ani zďaleka nekončí. Anderson jej odpovedal a bolo to oveľa viac intímnejšie ako mnohí z nás očakávali.

„Aj tak ma nezaujíma, čo títo závistlivci hovoria, haha… teraz si poňho príď zlato.“

Ja si tiež síce rada prejavujem so svojím priateľom lásku, ale preferujeme to robiť súkromne a nie pred niekoľkými tisíckami ľudí. Čo príde ďalej? Fotky, videá? To by už asi ale mali zverejňovať na iných sieťach….

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ľahšie sa to už spraviť nedalo

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1386: Každá domácnosť je rovnaká.