in

10 celebrít s najväčším IQ: Rowan Atkinson, Ashton Kutcher, či Sharon Stone!

Toto je 10 celebrít, o ktorých je známe, že majú vysoké IQ. V rebríčku nájdete mená ako Sharon Stone, Dolph Lundgren alebo Ashton Kutcher.

Mayim Bialik

Mayim Bialik je americká herečka, ktorá sa preslávila najmä postavou Amy v seriáli Teória veľkého tresku. Podľa zahraničných správ má IQ niekde na úrovni 153 – 160.

Autor tejto fotografie je afagen

Sharon Stone

Herečka Sharon Stone má na svojom konte viacero úspešných filmov a asi najznámejší zostáva Základný inštinkt z roku 1992. Jej IQ je okolo 155.

Autor tejto fotografie je Siebbi

Conan O’Brien

Conan O’Brien je americký herec, komik a moderátor. Ešte v roku 1985 si robil testy na prestížnej univerzite Harvard a vyšlo mu, že má IQ 160.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Dolph Lundgren

IQ 160 má údajne aj Dolph Lundgren. Tento legendárny akčný hrdina sa preslávil najmä vďaka úlohe Ivana Draga vo filme Rocky 4.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Matt Damon

Matt Damon sa radí k najobsadzovanejším hercom svojej generácie. V jeho prípade sa správy o výške IQ mierne rozlišujú. Niektoré zdroje uvádzajú, že má IQ 143, iné, že dokonca až 160.

Autor tejto fotografie je christopherharte

Ashton Kutcher

Populárny filmový a seriálový herec Ashton Kutcher má údajne IQ vo výške 154. Niektoré weby uvádzajú, že až 160, ale prvý údaj pochádza z relevantnejších zdrojov.

Autor tejto fotografie je jdlasica

Quentin Tarantino

Aj v prípade známeho režiséra sa údaje o jeho IQ trošku líšia. Niekde sa dočítae, že legendárny Quentin Tarantino má IQ 160, inde že 163.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Rowan Atkinson

Rowan Atkinson je v pamäti mnohých zapísaný najmä ako nesmrteľný Mr. Bean. V skutočnom živote je však herec mimoriadne inteligentný. Jeho IQ je údajne až 178.

Autor tejto fotografie je realjv

James Woods

James Woods je 77-ročný americký herec, ktorý zažíval najväčšiu slávu od 70-tych do 90-tych rokov minulého storočia. Podľa reportov je jeho IQ na úrovni 180 – 184.

Autor tejto fotografie je Pulitzer Arts Foundation

Brian May

Brian May je legendárny muzikant. Preslávil sa ako sólový umelec a spevák, ale tiež ako gitarista skupiny Queen. Jeho IQ je 180.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre