in

Najlepší podľa mňa: Christopher Nolan menoval 3 najlepších hercov všetkých čias!

Známy a renomovaný režisér Christopher Nolan sa radí k najlepším v rámci svojho oboru. Má na svojom konte spolupráce s tými najlepšími hercami a herečkami. Ktorých z nich považuje on za najlepších?

Christopher Nolan je anglický producent, režisér a scenárista. V súčasnosti má 53 rokov, svoje 54. narodeniny oslávi 30. júla 2024. Je známy najmä vďaka filmom ako Temný rytier (2008), Počiatok (2010), Temný rytier povstal (2012) alebo Interstellar (2014), či Dunkirk (2016).

V roku 2020 vytvoril úspešnú snímku Tenet a následne si dal na tri roky pauzu. V roku 2023 nakrútil cenami ovenčený veľkofilm Oppenheimer. Tu stvárnil hlavnú postavu Cillian Murphy. Práve on je jedným z tých, ktorých Christopher Nolan menoval ako najlepších hercov na svete.

Cillian Murphy

Írsky herec učinkoval v spomenutom filme Oppenheimer a za stvárnenie hlavnej postavy získal nedávno Oscara. Nolan a Murphy spolupracovali dovedna už pri šiestich filmoch. Christopher Nolan o Cillianovi vyhlásil, že je nie je len jeden z najlepších hercov svojej generácie, ale všetkých čias.

WARNING: Embargoed for publication until 00:00:01 on 17/09/2019 – Programme Name: Peaky Blinders V – TX: n/a – Episode: Peaky Blinders V Ep 6 (No. 6) – Picture Shows: Tommy Shelby (Cillian Murphy) – (C) Caryn Mandabach Productions Ltd. 2019 – Photographer: Robert Viglasky

Robert Downey Jr.

Downey Jr a Nolan sa tiež stretli pri nakrúcaní filmu Oppenheimer z roku 2023. Anglický režisér aj tomuto hercovi zložil veľkú poklonu a označil ho za jednu z najväčších hviezd nielen súčasnosti, ale celkovo.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Al Pacino

Tretie meno, ktoré sa podľa Nolana radí medzi najlepších hercov na svete, nie je nik iný ako legendárny Al Pacino (84). Ten sa s Nolanom stretol na pľaci v roku 2002, kedy vznikol americko-kanadský mysteriózny krimi-thriller Insomnia. Hlavné postavy tu hrali práve Al Pacino a spolu s ním ďalšie hviezdy Robin Williams, a Hilary Swank. 

 
Autor tejto fotografie je cobanene

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre