in

V upršaný deň si pozrite tento film. Je dokonalý, keď sa vám nechce príliš premýšľať (+ trailer)

Ak hľadáte film, ktorý rozdelil ľudí na dva tábory, ste tu správne. Niekomu pripadá zvláštny a nudný, iný zas ospevuje jeho autentickosť a jednoduchosť. Všetko záleží od toho, ako budete chápať chémiu medzi hlavnými postavami.

Zdroj: 2021 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc

FilmLékořicová Pizza (Licorice Pizza) pochádza z roku 2021 a prenesie vás do sedemdesiatych rokov. Diváci ho prirovnali k filmu Once Upon a Time in Hollywood od Quentina Tarantina a zdá sa, že to nie je film, ktorý sa zapáči každému.

Tento film je nostalgickou romantickou komédiou, ktorá zobrazuje tínedžera a jeho o 10 rokov staršiu kamarátku, do ktorej sa zaľúbil a túži po nej. Film je oddychovkou a tak od neho neočakávajte veľa akcie ani komplikácii v zápletke.

Hlavné postavy si zahrali Alana Haim a Cooper Hoffman. Ďalej hrajú Sean Penn, Bradley Cooper, Tom Waits, Benny Safdie, Skyler Gisondo, John C. Reilly, Joseph Cross a Maya Rudolph.

Zdroj: 2021 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc

Oficiálny popis znie: „Licorice Pizza“ je príbehom Alany Kaneovej a Garyho Valentina, ktorí vyrastali, pobehovali a zamilovali sa v údolí San Fernando v roku 1973. Film napísal a režíroval Paul Thomas Anderson a sleduje zradné zákutia prvej lásky.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre