in

Trailer k filmu „Ultraman: Rising“ ukazuje superhrdinu, ktorý si adoptuje dieťa kaiju + TRAILER

Animovaný film „Ultraman: Rising“ je jedným z tých, ktoré chcete vidieť. Superhrdina, ktorý si adoptuje dieťa? A ešte k tomu obrovské monštrum? Ak toto neznie skvelo, tak už neviem.

Netflix nám predstaví nový film Ultraman: Rising. Streamovacia služba zdieľala upútavku na animovaný film vo štvrtok, kde hlavnú úlohu bude mať Christopher Sean.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ULTRAMAN © (@officialultraman)

Ultraman: Rising“ je nový film zo série sci-fi superhrdinov Ultraman, ktorú vytvoril Eiji Tsuburaya a ktorú vlastní japonská spoločnosť Tsuburaya Productions.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ULTRAMAN © (@officialultraman)

Film sleduje Kena Sata (Seana), mladého ultramana, ktorý sa spriatelí a adoptuje si dieťa kaiju, čiže obrovské monštrum.

Zdroj: Scale-Fang/Pexels

„Keďže Tokio je obliehané útokmi rastúcich monštier, bejzbalová hviezda Ken Sato sa neochotne vracia domov, aby prevzal plášť Ultramana. Titanický superhrdina však netuší, že si neochotne osvojil 35 stôp vysoké, oheň chrliace dieťa kaiju. Sato sa musí povzniesť nad svoje vlastné ego, aby vyvážil prácu a rodičovstvo a zároveň chránil dieťa pred silami, ktoré ho využívajú na svoje vlastné temné plány,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne. Film má premiéru 14. júna na Netflixe.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre