in

Cestujúci v lietadle dostal pokutu za vymočenie sa do pohára

Cestujúci dostal pokutu za to, že močil do pohára počas pristávania lietadla na letisku v Sydney. K incidentu po 3-hodinovom lete Air New Zealand z Aucklandu došlo vlani v decembri a súd v Sydney vo februári udelil 53-ročnému mužovi pokutu 600 austrálskych dolárov (395 dolárov) za urážlivé správanie.

Zdroj: Kindel Media/Pexels

Incident sa dostal do pozornosti verejnosti až v piatok, keď novozélandský spravodajský web Stuff informoval, že pasažierka v rovnakom rade, identifikovaná iba ako Hollv, uviedla, že toto správanie nahlásila posádke lietadla. Povedala, že ona a jej 15-ročná dcéra sedeli v uličke a na strednom sedadle, keď muž na sedadle pri okne, ktorého meno nebolo zverejnené, močil do pohára.

Zdroj: Shamia Casiano/Pexels

Holly povedala, že lietadlo bolo na odbavovacej ploche asi 20 minút a čakalo na pridelenie terminálu, keď začula nezameniteľný zvuk cestujúceho močiaceho do pohára, informoval Stuff. Povedala, že muž bol „očividne dosť opitý“ a pri odchode z lietadla vylial moč na letušku. Nehoda so sprievodkyňou však nakoniec nebola jeho zločinom.

Zdroj: Pew Nguyen/Pexels

Austrálska federálna polícia vo vyhlásení uviedla, že policajti ho vyviedli z lietadla, pretože „močil do pohára, keď sedel na svojom sedadle“. Air New Zealand uviedla, že sa k jednotlivým incidentom nevyjadruje. Uviedla, že každý mesiac zakáže cestovať piatim až desiatim zákazníkom kvôli rušivému správaniu sa, vrátane intoxikácie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre