in

Channing Tatum sa predstaví v novom filmovom trilery „Blink Twice“ (TRAILER)

MGM ponúka pohľad na režijný debut Zoe Kravitz. Štúdio v utorok zdieľalo trailer k filmu Blink Twice s Channingom Tatumom a Naomi Ackie. Blink Twice je triler, ktorý napísala Zoe Kravity a E.T.

Feigenbaum v réžii Kravitzovej. Naomi Ackie hrá Fridu, kokteilovú servírku, ktorá sa zoznámi s technologickým miliardárom Slaterom Kingom (Tatum) na slávnostnom fundraisingu a je pozvaná, aby sa pripojila k Slaterovi a jeho priateľom na vysnívanej dovolenke na jeho súkromnom ostrove.

„Je to raj. Divoké noci sa prelínajú so slnkom nasiaknutým dňom a všetci sa výborne bavia. Nikto nechce, aby sa tento výlet skončil, no keď sa začnú diať zvláštne veci, Frida začne pochybovať o svojej realite. Na tomto mieste nie je niečo v poriadku. Ak sa chce dostať z tejto párty živá, bude musieť odhaliť pravdu,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

Zdroj: isabelle VERONESE/Wikimedia

Ďalej účinkujú Christian Slater, Simon Rex, Adria Arjona, Kyle MacLachlan, Haley Joel Osment, Geena Davis a Alia Shawkat. Blink Twice má v kinách premiéru 23. augusta. Ako herečka je Kravitz známa vďaka seriálom Big Little Lies a High Fidelity spolu s filmom The Batman.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre