in

Russell Crowe natočil desivý horor „The Exorcism“. Poznáme dátum premiéry.

Spoločnosť Vertical v pondelok oznámila, že získala severoamerické distribučné práva na film The Exorcism. Vertical hovorí, že premiéra bude 7. júna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vemos De Terror (@vemosdeterror)

Partner spoločnosti Vertical, Peter Jarowey, dodal: „Joshua má hlboké odborné znalosti v tomto žánri a my tlieskame jeho stvoreniu filmu, ktorý úctivo prikývneň klasickému hororu a zároveň mu dodá nový nádych. Chceme sa poďakovať všetkým v Miramaxe za ich partnerstvo a tešíme sa na uvedenie filmu do celoštátnych kín toto leto.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Pope’s Exorcist (@popes_exorcist)

Russell Crowe hrá Anthonyho Millera, herca z hororových filmov, ktorý sa rozuzlí počas svojej najnovšej produkcie. Ryan Simpkins hrá Millerovu dcéru. Hrajú aj Sam Worthington, Chloe Bailey, Adam Goldberg a David Hyde Pierce. Joshua John Miller režíruje a je zároveň aj spoluautorom filmu M.A. Fortin.

Zdroj: Tima Miroshnichenko/Pexels

„The Exorcism“ je po filme The Pope’s Exorcist druhým Croweovým filmom súvisiacim s exorcismom. Režisér je tiež synom herca The Exorcist Jasona Millera. Tvorca filmu „Scream“ Kevin Williamson produkoval s Benom Fastom a Billom Blockom v Miramaxe. „The Exorcism“ bude možné streamovať na Shudder po uvedení v kinách.

1. Zdroj                            2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre