in

Hoci má pomalší rozbeh, tento sci-fi seriál vám zamotá hlavu. Už prvá séria vás zanechá v nemom úžase (+ trailer)

Ak ste videli seriály Black Mirror a Mr. Robot a mysleli ste si, že už nenájdete nič rovnako dobré, tento seriál pre vás bude milým prekvapením.

Tento podnetný a inteligentný sci-fi seriál je jedným z tých, ktorý musí vidieť každý fanúšik tohto žánru a hoci ľudia majú rozdielne názory na prvú sériu, odporúčame si spraviť vlastný. Niektorí totiž tvrdia, že prvá séria je zo všetkých najlepšia a zhltli ju na jedno posedenie, iní sa zas sťažovali, že mala pomalší rozbeh, no potom to stálo za to.

Zdroj: HBO

Seriál Západný svet (Westworld) prvýkrát vyšiel v roku 2016 a má štyri série – The Maze, The Door, The New World a The Choice. Dokopy má 36 epizód a rozpráva príbeh futuristického zábavného parku zvaného Westworld.

Oficiálny popis znie: „Na križovatke blízkej budúcnosti a prepracovanej minulosti čaká svet, v ktorom si možno bez následkov dopriať každý ľudský chtíč.“

Seriál vytvorili Jonathan Nolan (Interstellar, Temný rytier) a Lisa Joy (Fallout, Médium). 

Och, a aby sme nezabudli, je to kombinácia sci-fi a westernu, takže rozhodne niečo, čo ste ešte nevideli.

Zdroj: HBO

Rozšírený popis znie: „Seriál inšpirovaný rovnomenným filmom z roku 1973, ktorý napísal a režíroval Michael Crichton, je o futuristickom zábavnom parku obývanom robotickými bytosťami. Vitajte vo Westworlde! Zažite svet, ktorý uspokojí všetky vaše túžby… Dramatický seriál HBO je temnou odyseou, ktorá nás zavedie na počiatok umelého vedomia a evolúcie hriechu. Westworld nás zavedie do sveta, kde sa blízka budúcnosť pretína s minulosťou, s ktorou možno ľubovoľne manipulovať. Svet, v ktorom sa dá splniť každá ľudská túžba, či už ušľachtilá alebo zvrátená.“

V seriáli si zahrali Anthony Hopkins, Jeffrey Wright, Sidse Babett Knudsen, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandiwe Newton, Ed Harris, Shannon Woodward a Luke Hemsworth.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre