in

Charlie Sheen sa vracia! Zahrá si v novom sitkome od HBO Max

Viac ako desať rokov po ich dramatickom rozchode sa Charlie Sheen a Chuck Lorre údajne opäť stretávajú v novom seriáli pre HBO Max. Sheen by mal hrať  vedľajšiu úlohu v Lorreho pripravovanej situačnej komédii „How to Be a Bookie“, ktorá sa bude vysielať v novej starej a zase novej Warner Bros. Discovery Max. (Predtým HBO max)

Dva a pol chlapa
Foto: YouTube

Vzostup a pád Dva a pol Chlapa

Charlie Sheen a Chuck Lorre prvýkrát spolupracovali na populárnom sitkome stanice CBS „Dva a pol chlapa“. Ich spolupráca vyniesla seriál na vrchol sledovanosti stanice a Sheenov plat na najvyšší v televízii. Sheenove problémy s užívaním návykových látok však nakoniec ovplyvnili úspech seriálu, čo viedlo k jeho odchodu v roku 2011.

 

Počas prestávok seriálu Sheen verejne kritizoval a urážal Lorreho vrátane antisemitských poznámok v sérii rozhovorov. Následne bol zo seriálu Dva a pol chlapa prepustený a nahradil ho Ashton Kutcher. Sheen neskôr zažaloval Lorreho a spoločnosť Warner Bros. za neoprávnené prepustenie a nakoniec sa dohodol na sume 25 miliónov dolárov.

Kariéra Charlieho Sheena po skončení seriálu Dva a pol chlapa

Napriek pošramotenému verejnému imidžu získal Sheen nasledujúci rok hlavnú úlohu v seriáli stanice FX „Anger Management“. Seriál však bol po dvoch sezónach zrušený pre slabú sledovanosť. Sheen nedávno účinkoval v pilotnom filme televízneho seriálu „Ramble On“, ktorý zatiaľ nebol zaradený do distribúcie.

Nový začiatok: Ako sa stať bookmakerom

Pripravovanú komédiu „How to Be a Bookie“ spoluvytvárajú Chuck Lorre a Nick Bakay, v hlavnej úlohe s komikom a hercom Sebastianom Maniscalcom. Seriál, ktorý bol ohlásený v októbri, bude obsahovať osem epizód. Zástupcovia spoločností Warner Bros Discovery a HBO Max, ako aj Sheenovi zástupcovia odmietli potvrdiť obsadenie.

 

Ohlásené opätovné stretnutie Charlieho Sheena a Chucka Lorreho v seriáli znamená prekvapivý zvrat v ich búrlivej histórii. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nový seriál a mnohí dúfajú, že táto spolupráca ponúkne šancu na vykúpenie pre herca aj moderátora seriálu.

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre