in

„Chcela som mať pár ako Kim Kardashian, tak som si dala odstrániť 2 rebrá“

Žena, ktorá nebola úplne spokojná so svojim telom, sa rozhodla podstúpiť náročnú operáciu – vybratie 2 párov rebier. To všetko kvôli tomu, aby bol jej pás čo najtenší. Vzorom jej bola práve Kim Kardashian.

@dolceleakss #jada #sparks #jadasparks #parati #fyp ♬ Yo Voy – Zion y Lennox

Pokiaľ ide o dosiahnutie vysnívaného tela, niektorí ľudia sú ochotní ísť do extrémov, aby dosiahli svoje ciele. Môže to byť čokoľvek od náročných diét, militantných cvičení alebo dokonca chirurgických zákrokov.

Zdroj: Павел Сорокин/Pexels

Belgická umelkyňa Jada Sparks pri pátraní po tenučkom páse Kim Kardashianovej odhalila, ako podstúpila operáciu na odstránenie rebier v hodnote 19 000 dolárov v USA. Jada hovorí, že hoci sa jej telo spočiatku cítilo „čudne“, s výsledkami je spokojná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kaia Parmentier-Leman (@only_jadasparks)

Pre Mirror US exkluzívne povedala: „Od začiatku až doteraz som schudla v páse asi 6 cm. Myslím, že teraz som dosiahla svoj konečný výsledok.“ Na otázku, či cíti „medzeru“, kde mala rebrá, odpovedala: „Cítim to, áno. Na začiatku to bolo zvláštne, ale vaše telo je zvláštna vec, dokáže sa prispôsobiť naozaj rýchlo. Takže mám rada ten pocit, keď mi niečo ‚chýba‘.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kaia Parmentier-Leman (@only_jadasparks)

Jada pokračovala: „Teraz sú to takmer tri mesiace a trvalo mi tak dlho, kým som sa zotavila, ale ešte nie som úplne zotavená. Moja pokožka je stále znecitlivená a moje jazvy sa stále potrebujú zahojiť. Ale bolesť je preč a ja som si zvykla na svoju novú postavu.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre