in

Chlapec vystrašil mačku na smrť. Tá mu to roztomilo opláca dodnes

Deti vedia byť poriadne nezbednými bytosťami a niekedy si to zlíznu domáci miláčikovia, s ktorými zdieľajú jednu domácnosť. Po internetoch kolujú mnohé kompilácie a zostrihy podarených videí, ktoré dokumentujú rozličný vzťah medzi týmito dvoma druhmi živočíchov.

Zdroj: DEKoyle/YouTube

Mačičky vedia byť poriadne plachými zvieratkami, no ešte horšie to majú so zvládaním nečakaných situácií. Pri troche snahy ich viete veľmi ľahko naľakať, vyplašiť a v niektorých prípadoch dokonca podskočia od strachu. Tak ako vo videu, ktoré už videlo vyše 13 miliónov ľudí.

Malý chlapec sa z dlhej chvíle, a či z nezbednosti, rozhodol svojho domáceho miláčika vyľakať. Ukryl sa za stenu a v momente keď mačka vybiehala jeho smerom, vyskočil spoza rohu a hnedobiele stvorenie vystrašil až tak veľmi, že podskočilo. Toto si však mačka nenechala ľúbiť a spustila kolotoč reakcií na toto svoje vyľakanie.

Ide o akúsi odplatu za to, čo jej urobil spolubývajúci. Vždy, keď je to možné, mačička rovnakým spôsobom, ako ju v inkriminovanej chvíli vydesil chlapec, „straší“ svojho kamoša. Ukryje sa za roh, za posteľ, pod stoličku, len aby mohla dieťa vystrašiť. Úžasná hra mačky s chlapcom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Vianočné odpisovačky

Ľudia sa podelili o 14 najzábavnejších darčekov, aké kedy dostali #2