in ,

Chlapík, ktorý žije v kostýme psa, má nového kamaráta. Ten sa tiež prezlieka za psa a spoločne sa hrajú

Ľudský psík Toco si našiel chlpatého priateľa, ktorý je ochotný obliecť si hyperrealistický kostým za 10 tisíc libier, aby sa premenil na skutočného aljašského malamuta. 

Chlapík, ktorý sa stal dlhosrstou kóliou, našiel ďalšieho človeka, ktorý sa rozhodol stať psom. Toco vyhodil viac ako 10 000 libier za hyperrealistický psí oblek, aby sa mohol váľať po ulici, štekať na cudzích ľudí, jesť granule a hrať sa so psími hračkami.

Zdroj: I Want To Be An Animal/YouTube

O skutočnej identite tohto psieho nadšenca sa vie len málo, okrem toho, že pochádza z Japonska a vďaka svojmu bizarnému životnému štýlu si vybudoval impozantné množstvo fanúšikov.

„Odmalička som chcel zmenu,“ povedal ešte v roku 2013. „Keď mám na sebe svoj oblek, cítim sa šťastný, pretože môj sen sa mení na skutočnosť.“

Tocov psí oblek, ktorý vytvoril výrobca kostýmov Zeppe, sa údajne vyrábal približne 40 dní a váži neuveriteľné 4 kg.

Začiatkom tohto roka tvorca virálneho obsahu vysolil ďalšiu ohromujúcu sumu na vytvorenie druhého psieho kostýmu, v ktorom sa zúfalo snažil stelesniť aljašského malamuta: veľké plemeno psa, ktoré sa často zamieňa s huskym.

Zdroj: I Want To Be An Animal/YouTube

Podľa nedávneho videa na YouTube sa zdá, že Toco našiel ďalšieho milovníka psov, ktorý je ochotný obliecť si tento kostým a hrať sa ako pes.

Pod názvom „Človek sa mení na psa! Dva psy sa spolu hrali!“, kontroverzné video nazbieralo tisíce videní a množstvo komentárov od verných fanúšikov – zdá sa, že všetci považujú scénku za „rozkošnú“.

Mnohí však tiež už dlho kritizujú Tocovo prezliekanie sa za psa, pričom jeden používateľ ho označil za „znepokojujúce“ a tvrdí, že by sa nemalo normalizovať.

Zdroj: I Want To Be An Animal/YouTube

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre