in

Chýba vám Money Heist? Už čoskoro bude na Netflixe spin-off o najobľúbenejšej postave – BERLIN

Gang zo seriálu Money Heist (La Casa de Papel) možno svoju lúpež ukončil, ale to neznamená, že je to koniec príbehu. Najnovšia séria – od tvorcu Money Heist Álexa Pinu a jeho spolupracovníčky zo Sky Rojo, Esther Martínez Lobato – sa sústreďuje okolo postavy Berlina (Pedro Alonso), dlho predtým, ako sa dozvie o svojej smrteľnej diagnóze a vezme si pod patronát španielsku kráľovskú mincovňu.

Spin-off BERLÍN sleduje titulnú postavu v jeho zlatom veku, keď sa pokúša o jednu zo svojich najvýnimočnejších lúpeží. „Bude to cesta Berlína v jeho najlepších rokoch, keď lúpil po celej Európe šialene zamilovaný,“ hovorí Pina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa La casa de papel – BERLÍN (@lacasadepapel)

V podstate je to séria plná bielych golierov, napätia, cestovania, romantiky a čo je najzaujímavejšie, humoru. „Najprekvapivejšie bude, že by to malo byť vtipné. Chceme ľudí rozosmiať,“ hovorí Pina. Tu je všetko, čo vieme (zatiaľ) o najnovšom diele nášho obľúbeného fiktívneho zločinca.

V Money Heist sa skupina cudzincov (všetci prezývaní podľa miest) spojí, aby vylúpili španielsku kráľovskú mincovňu s plánom, ktorý vytvoril profesor (Álvaro Morte) a vykonal Berlín.

Zdroj: compeng/deviantart

Miniséria BERLÍN sa však zameriava na skoršie obdobie jeho života. Berlín hovorí, že sú len dve veci, ktoré dokážu zmeniť zlý deň na skvelý: láska a miliónová výplata. To je to, čo ho núti sústrediť sa na svoje vznešené ciele.

Preto pripravuje jednu zo svojich najextrémnejších lúpeží – zmiznutie šperkov v hodnote 44 miliónov dolárov. Najprv však bude musieť požiadať o pomoc niekoľkých šikovných zločincov: Keilu, odborníčku na kybernetickú bezpečnosť; Damián, akademik a blízky priateľ Berlína; Cameron, výbušný, žije svoj život na hrane; Roi, zámočník a verný pomocník Berlína; a Bruce, ktorý ovláda prístroje a zbrane.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa La casa de papel – BERLÍN (@lacasadepapel)

Seriál bol natáčaný najmä v Paríži a Madride a na Netflixe bude dostupný už 29. decembra.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Kedy bude na HBO dostupná 2. séria seriálu House of the Dragon?

Jej vlasy majú viac než meter. Mamičku dvoch detí prezývajú Zlatovláska pre jej extrémne dlhé vlasy