in

Chýba vám Money Heist? Už čoskoro bude na Netflixe spin-off o najobľúbenejšej postave – BERLIN

Gang zo seriálu Money Heist (La Casa de Papel) možno svoju lúpež ukončil, ale to neznamená, že je to koniec príbehu. Najnovšia séria – od tvorcu Money Heist Álexa Pinu a jeho spolupracovníčky zo Sky Rojo, Esther Martínez Lobato – sa sústreďuje okolo postavy Berlina (Pedro Alonso), dlho predtým, ako sa dozvie o svojej smrteľnej diagnóze a vezme si pod patronát španielsku kráľovskú mincovňu.

Spin-off BERLÍN sleduje titulnú postavu v jeho zlatom veku, keď sa pokúša o jednu zo svojich najvýnimočnejších lúpeží. „Bude to cesta Berlína v jeho najlepších rokoch, keď lúpil po celej Európe šialene zamilovaný,“ hovorí Pina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa La casa de papel – BERLÍN (@lacasadepapel)

V podstate je to séria plná bielych golierov, napätia, cestovania, romantiky a čo je najzaujímavejšie, humoru. „Najprekvapivejšie bude, že by to malo byť vtipné. Chceme ľudí rozosmiať,“ hovorí Pina. Tu je všetko, čo vieme (zatiaľ) o najnovšom diele nášho obľúbeného fiktívneho zločinca.

V Money Heist sa skupina cudzincov (všetci prezývaní podľa miest) spojí, aby vylúpili španielsku kráľovskú mincovňu s plánom, ktorý vytvoril profesor (Álvaro Morte) a vykonal Berlín.

Zdroj: compeng/deviantart

Miniséria BERLÍN sa však zameriava na skoršie obdobie jeho života. Berlín hovorí, že sú len dve veci, ktoré dokážu zmeniť zlý deň na skvelý: láska a miliónová výplata. To je to, čo ho núti sústrediť sa na svoje vznešené ciele.

Preto pripravuje jednu zo svojich najextrémnejších lúpeží – zmiznutie šperkov v hodnote 44 miliónov dolárov. Najprv však bude musieť požiadať o pomoc niekoľkých šikovných zločincov: Keilu, odborníčku na kybernetickú bezpečnosť; Damián, akademik a blízky priateľ Berlína; Cameron, výbušný, žije svoj život na hrane; Roi, zámočník a verný pomocník Berlína; a Bruce, ktorý ovláda prístroje a zbrane.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa La casa de papel – BERLÍN (@lacasadepapel)

Seriál bol natáčaný najmä v Paríži a Madride a na Netflixe bude dostupný už 29. decembra.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre