in

Čokoládový zážitok Willyho Wonky v Los Angeles napodobňuje katastrofálne podujatie v Glasgowe

Zážitok v Glasgowe inšpirovaný Willym Wonkom, ktorý dohnal deti k slzám a prinútil zavolať políciu, inšpiroval podobnú udalosť v Los Angeles, ktorá prilákala desiatky zvedavých fanúšikov.

Pôvodná vstupenka „Willy’s Chocolate Experience“ v Škótsku za 35 libier sa dostala na titulky a vyvolala desiatky mémov po tom, čo sa objavili obrázky ukazujúce jej takmer prázdny sklad zdobený iba niekoľkými rekvizitami a skákacím hradom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DailyBlastLive (@dailyblastlive)

Rodinám bola sľúbená „čokoládová fantázia ako nikdy predtým“ – rodičia to však opísali ako strašné, pričom mnohí požadovali vrátenie peňazí.

Promotéri teraz vytvorili kalifornskú verziu, ktorá sa pokúša odzrkadliť ohromujúcu výzdobu a nevýrazné stánky Glasgowa, doplnené o umelecké diela vygenerované AI.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dazed (@dazedmuzic)

Pop-up akcia na jednu noc sa konala v podobne neinšpiratívnom sklade s niekoľkými rekvizitami z cukrovej trstiny, ktoré lemovali vchod s volánovým zeleným kobercom.

Účastníci boli pozvaní, aby „vstúpili do sveta čistej predstavivosti na Willy’s Chocolate Experience Los Angeles, keď čokoládové mémy ožívajú“, a dostali zadarmo dve želé fazule za 44 dolárov (35 £) lístok.

Zdroj: Cynthia-Blair/Deviantart

Jeho súčasťou boli aj miestne stánky s občerstvením, hudobníci a herci z oblasti Los Angeles a malý príves do kina, kde si hostia mohli pozrieť nemé filmy.

Organizátori podujatia uviedli, že majú v úmysle darovať výťažok z nedeľňajšieho zážitku americkej charite Národnej aliancii pre duševné choroby.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre