in

Tatéri prezradili, aké tetovania robia najčastejšie mileniálom. Jeden dizajn vraj obzvlášť oľutovali

Vo videu na TikTok s viac ako 16,2 milióna pozretí umelci z Axiom Tattoo v kalifornskom San Diegu odhalili trendy v tetovaní, ktoré sú najčastejšie medzi generáciou mileniálov – tých, ktorí sa narodili v rokoch 1981 až 1996.

„Tetovanie je pre každého z nás také osobné a ako tetovacie štúdio máme jedinečnú skúsenosť, že si všímame trendy medzi našimi klientmi. Je zábavné vidieť, ako prichádza celá veková skupina a necháva si robiť neúmyselne tie isté tetovania,“ povedala Annie Woodová zo spoločnosti Axiom pre Newsweek.

„Takže mileniáli si kedysi dávali tetovať Harryho Pottera, konkrétne symbol Darov smrti, teraz si dávajú prekrývať tieto tetovania,“ prezradil jeden z umelcov.

Ďalší umelec zas upozornil na trend slov písaných kurzívou, ktorý je stále populárny, no teraz sú tieto slová viac roztiahnuté a jednotlivé písmená viac od seba.

„Žaba v kovbojskom klobúku,“ prezradila tatérka ďalší špecifický dizajn. Potom nasledovali Disney tetovania či tetovania animovaných postáv, napríklad Simpsonovcov alebo Spongeboba.

Zabúdať tiež netreba na symbol nekonečna alebo lotosový kvet.

@axiomtattoo millennials dont think we forgot about u 🫵 #tattooshop #sandiegotattooshop #sandiegotattooartist #tattoohumor #millennialtattoo #tattootrend ♬ original sound – Axiom Tattoo San Diego

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre