in

Google pridáva funkciu „audio emoji“ – vrátane tlačidla prdu + VIDEO

Nové „audio emoji“ spoločnosti Googli vzniesli vlnu kontroverzie. Keď počas hovoru zazniete zvuk prdu, neviete, či sa máte smiať alebo plakať.

Zdá sa, že Google sprístupňuje používateľom svojich telefónov „audio emojis“. Niektorí majitelia telefónov Google Pixel si všimnú možnosť odoslať reakciu počas hovoru.

„Bol som na telefóne a videl som, ako sa objavilo nové tlačidlo… „Audio Emoji“??? Musel som zavolať bratovi, aby to otestoval!“ povedal jeden X užívateľ.

Sprievodné video ukazuje funkciu v akcii. Možnosť „audio emoji“ potiahnutím nahor zobrazí šesť známych emoji: smiech, tlieskanie, oslava, bubon, plač a… emotikon hovienka. Keď používateľ klepne na emotikony, prehrajú v telefóne zodpovedajúci zvuk.

Niektoré zodpovedajúce zvuky sú zrejmé – tlieskanie je tlieskanie, smiech je smiech, bubon vydáva zvuk „badum tish“. A akosi nevyhnutne, emotikon poo vydáva prd.

Zdroj: EmmanuelCordoliani/Wikimedia

Aktualizácia, ktorá sa podľa všetkého len testuje, keďže nie je sprístupnená všetkým používateľom, sa stretla so zmiešanými reakciami. „Požiadal o to niekto? Nie. Budem to stále používať? Áno,“ povedal jeden z používateľov Redditu. Iní sa bavili menej.

„Ak sa ma pýtate, mali by sa zamerať na zlepšenie vecí,“ napísal jeden človek na X. „Predstavte si, že voláte svojmu priateľovi po tom, čo vás vyhodili, a hovoríte s ním o strese, ktorým prechádzate, a zrazu váš priateľ začne hrať zvláštne zvukové emotikony,“ napísal ďalší na Reddit.

Zdroj: ROMAN ODINTSOV/Pexels

Jeden používateľ Redditu, SohipX, mal nápad, ako dobre využiť emotikony poo. „Ten zvuk prdu je skvelý nápad… mohol by som ho použiť pri podvodných hovoroch!“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre