in

„Na pracovnom pohovore som sa omylom „vyšpinil“ do nohavíc“

Pracovný pohovor jedného muža nedopadol presne podľa jeho očakávaní, pretože si počas neho musel uľaviť do nohavíc. Stres robí svoje, stalo sa vám niečo podobne trápne na pohovore?

Pracovné pohovory vedia byť veľmi stresujúce. Koniec koncov, je toho veľa, čo treba zvážiť. Čo si obliecť? Na čo sa pripraviť? Premýšľali ste o dômyselných otázkach, ktoré by ste im položili?

Zdroj: Pixabay/Pexels

Človeka to môže veľmi zaťažiť. Jeden muž prezradil, ako veľmi ho ovplyvnili jeho nervy počas pohovoru, keď sa priznal, že sa v skutočnosti pokakal, keď sa rozprával s COO [hlavným operačným dôstojníkom] potenciálneho zamestnania.

Trapnú historku zdieľal na sociálnych sieťach a napísal: „Minulý týždeň som mal pracovný pohovor a počas neho som sa vyšpinil do nohavíc. Neviem, čo mi pokazilo žalúdok, ale tesne pred pohovorom som pocítil tú pálčivú túžbu ísť na záchod.

Zdroj: Tim Mossholder/Pexels

„Cítil som, že niečo nie je v poriadku, ale dúfal som, že to vyriešim do 10 minút. Mýlil som sa. Doslova som si vyprázdnil črevá, ale stále som mal chuť urobiť viac. Pozrel som sa na telefón, lenže už bol čas pohovoru.“

Zdroj: Tracy Le Blanc/Pexels

„Nechcel som to odkladať, pretože to bolo posledné kolo s COO spoločnosti. Na pohovor som išiel po tom, čo som sa vyprázdnil. Začali sme rozhovor a počul som hučiace zvuky vychádzajúce z mojich útrob a potil som sa. Prial som si, aby sa pohovor rýchlo skončil, ale COO sa stále pýtal a pýtal. Nakoniec som to už nevydržal a doslova som si osral nohavice.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre