in

Desivé predpovede na rok 2024! Na čo by sme sa mali pripraviť?

Sme tu, priatelia! Už pár dní sa nachádzame v novom roku, ešte stále cítime vôňu ohňostroja a šampanského. S novým rokom však prichádzajú aj nové predpovede a tie nie sú vždy najoptimistickejšie.

Ak sú predpovede Baby Vangy na rok 2024 správne, mali by sme prijať niekoľko preventívnych opatrení, pretože bulharská mystička v minulosti presne predpovedala niekoľko katastrof. Hoci zomrela v roku 1996, zanechala svetu dar v podobe zoznamu budúcich udalostí, ktoré by mohli zmeniť chod všetkého, čo poznáme.

TOP Zaujímavosti/youtube

Medzi veci, ktoré Vanga dokázala predpovedať, patria napríklad teroristické útoky z 11. septembra 2001, rozpad Sovietskeho zväzu a dokonca aj tragédia v Černobyle.

Hoci chýbajú písomné záznamy o Vanginých predpovediach, čoraz viac vecí sa napĺňa. Naďalej sa jej dostáva uznania a je jasné, že mnohí ľudia sú o jej schopnostiach presvedčení.

Čo si však myslela o roku 2024? Tu je zopár vecí, ktoré očakávala, že sa stanú:

1) Vladimír Putin sa stane terčom atentátu

Vanga údajne tvrdí, že sa niekto pokúsi zneškodniť ruského prezidenta, ktorý bol zodpovedný za spustenie vojenskej operácie, ktorou sa začala prebiehajúca vojna na Ukrajine.

putin, politics, kremlin
Autor tejto fotografie je DimitroSevastopol

2) Biologické zbrane a zvýšený počet teroristických útokov

Domnievala sa, že v Európe sa zvýši počet teroristických útokov a že v novom roku má „veľká krajina“ otestovať biologické zbrane.

pentagon, stop, september 11
Autor tejto fotografie je WikiImages

3) Masívna hospodárska kríza

Dalo by sa povedať, že v hospodárskej kríze sme už dosť dlho, ale Vanga tvrdil, že nás čaká ešte viac v dôsledku geopolitického napätia, presunu hospodárskej moci zo Západu na Východ a stupňujúcej sa úrovne zadĺženosti.

economic, coin, business
Autor tejto fotografie je falovelykids

4) Desivé výkyvy počasia

V dôsledku klimatických zmien nie je táto predpoveď vôbec prekvapujúca, pretože krajiny na celom svete zažívajú čoraz extrémnejšie výkyvy počasia. Podľa Vangy však príde ešte viac.

tornado, city, storm
Autor tejto fotografie je CharlVera

5) Kybernetické útoky

Vzhľadom na to, že internet bol v čase jej úmrtia iba v začiatkoch, je predpoveď, že hackeri zvýšia svoje útoky v online priestore, pôsobivá. Tvrdila, že kybernetické útoky budú prebiehať proti životne dôležitej infraštruktúre, čo následne vytvorí nebezpečenstvo pre zabezpečenie.

hacker, attack, mask
Autor tejto fotografie je geralt

6) Nové spôsoby liečby chorôb

Našťastie, z tohto obrovského zoznamu katastrof môžeme očakávať aj niečo pozitívne. Vanga predpokladala, že budú k dispozícii nové spôsoby liečby chorôb, ktoré sa v súčasnosti považujú za smrteľné.

syringe, pill, capsule
Autor tejto fotografie je qimono

Či je niečo z toho reálne, sa však s istotou dozvieme až vtedy, keď sa to skutočne stane. Preto je najlepšie pripraviť sa pre každý prípad.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre