in

Dočkáme sa 2. série Percy Jackson-a na Disney +

Aj keď Disney v poslednej dobe ruší svoje živé, rodinné relácie (RIP Doogie Kamealoha, MD, Big Shot a The Mighty Ducks: Game Changes), je tu aspoň jedna dobrá správa, ak ste fanúšikmi série adaptácie kníh Ricka Riordana Percy Jackson And The Olympians.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Percy Jackson (@percyseries)

Na základe údajov o vysokej sledovanosti spoločnosť oznámila obnovenie 2. série. Áno, pôsobivé čísla sledovanosti (podľa interných výpočtov spoločnosti Disney k dnešnému dňu 110 miliónov odvysielaných hodín), kritická chvála a bujaré týždenné vydania viedli k hitu streamovacej služby a na základe toho samotná spoločnosť začala natáčať druhú sériu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Percy Jackson (@percyseries)

Je tu tiež faktor napravenia krivdy dvoch filmov, ktoré nikdy celkom nevystihli kúzlo Riordanových publikovaných diel. Show, v ktorej hrá Walker Scobell z The Adam Project ako Percy po boku Leah Sava Jeffries a Aryan Simhadri, prináša na obrazovky Riordanovu verziu gréckych mýtov, pričom 1. séria sa zaoberá Zlodejom bleskov (1. kniha) a 2. séria sa ponorí do 2. knihy, Percy Jackson a more oblúd.

Zdroj: Johannes Plenio/Pexels

„Nemôžem sa dočkať, až prinesiem ďalšiu sériu Percyho Jacksona do Disney+!“ hovorí Riordan, ktorý sa na rozdiel od filmov podieľal na uvedení seriálu do života. „Zdvihnite kotvy. Zdvihnite hlavnú plachtu. Všetky ruky na palube, polobohovia. Smerujeme k Moru oblúd!“ Zatiaľ sa nehovorí o dátume 2. sezóny, ale počítali by sme s koncom tohto roka (1. séria bola spustená v decembri minulého roka) alebo začiatkom budúceho.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Sudkyňa z Oklahomy, ktorá poslala viac ako 500 SMS-iek počas procesu s vrahom, rezignovala

Dudleytown – strašidelné mesto, do ktorého je vstup prísne zakázaný