in

Prinášame prvý pohľad na Supergirl: Woman of Tomorrow. Čo všetko už vieme o novom DCU filme?

Kara Zor-El sa vráti na filmové plátno vo filme Supergirl: Woman of Tomorrow. Film bude súčasťou nového DC Universe, odohrávajúc sa v kapitole 1 s názvom „Bohovia a príšery“. Píše o tom Collider.

Štúdio DC pod vedením Jamesa Gunna (Guardians of the Galaxy) a Petra Safrana (Aquaman) obnoví svoje franšízy novým smerom, ktorý je silne založený na komiksoch, vďaka ktorým sa značka vlastne stala populárnou.

Keďže Superman: Legacy započne tento začiatok nového vesmíru, je len vhodné, že Supermanova sesternica čoskoro pôjde v jeho stopách a bude pokračovať v jeho odkaze. A ak dôjde na slová Jamesa Gunna, nový film so Supergirl vyjde dva roky po vydaní Supermana, teda niekedy v roku 2027. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milly (@millyalcock)

Kto je Supergirl? 

Kara Zor-El, sesternica Kal-Ela, debutovala v akčných komiksoch č. 252 a je stálicou DC Comics od roku 1959. Zatiaľ čo jej slávnejší bratranec bola predurčený k veľkým veciam, Kara nikdy nechcela byť hrdinkou. Jej snom bolo žiť pokojný život v meste Argo, ale s blížiacou sa záhubou Kryptonu ju rodičia umiestnili do núdzového modulu a poslali ju na Zem, na tú istú planétu ako jej malého bratranca Kal-Ela.

Kara prišla o všetko v deň, keď bol Krypton zničený, a potom sa prebudila na Zemi. Nanešťastie pre Karu, veci naberú ešte podivnejší smer, keď rýchlo zistí, že sa prebúdza desiatky rokov po tom, ako Krypton zanikol, a jej mladší bratranec je teraz o viac ako desať rokov starší ako ona.

Zdroj: Ollie Upton/ HBO

O čom bude nový film?

Supergirl: Woman of Tomorrow adaptuje rovnomenný grafický román Toma Kinga. V tomto príbehu Kara Zor-El cestuje naprieč galaxiou, aby oslávila svoje 21. narodeniny so svojím verným spoločníkom, Superpsom Kryptom. Nakoniec sa stretne s mladou ženou menom Ruthye, ktorá chce pomstu. Chce vypátrať muža, ktorý zabil jej otca. Nanešťastie je Kara na planéte s červeným slnkom, čo ju robí bezmocnou, ale to jej nebráni v tom, aby urobila správnu vec.

Ruthye a Kara spolu cestujú po galaxiách, aby našli vraha a zlikvidujú každého, kto sa im postaví do cesty. Woman of Tomorrow je charakterová štúdia Kary Zor-El a ukazuje jej statočnosť, húževnatosť a tiež neistotu, čo z toho robí jeden z najsilnejších príbehov, ktoré za posledných pár rokov vyšli z DC Comics. 

A keď ide o to, kto si zahrá postavu Supergirl, do užšieho výberu sa dostali tri herečky – Milly Alcock (The House of the Dragon), Emilia Jones (CODA), a Meg Donnelly (The WinchestersLegion of Superheroes). Nakoniec to však vyhrala Milly.

„Je zvláštne, že Milly bola PRVÝM človekom, ktorého som k Petrovi priviedol pre túto rolu, pred viac ako rokom, keď som čítal iba komiksy. Pozeral som House of the Dragon a myslel som si, že by mohla mať bojovnosť, pôvab a autentickosť, ktorú sme potrebovali pre Supergirl DCU. A teraz sme tu. Život je niekedy divoký,“ povedal Gunn.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Žena ušetrila 1 500 libier mesačne tým, že si osvojila metódu „nulových výdavkov“

Ubisoft CEO ospravedlňuje 60 EUR za live-service Skull And Bones hru slovami: Je to výborná AAAA hra