in

Film „Lisa Frankenstein“: Žena sa zamiluje do vzkrieseného mladého muža + OFICIÁLNY TRAILER

Je zábavné predstaviť si, ako by mohla postava vedca Victora Frankensteina Mary Shelleyovej so svojimi zanietenými vedeckými aktivitami a intelektuálnymi úspechmi zareagovať na to, aby dala život niečomu takému vtipnému, ako je Lisa Frankenstein.

Režisérka Zelda Williamsová a spisovateľka Diablo Cody majú pocit, že to nie je jednoduché: určite jediným dôvodom na oživenie hnijúcej mŕtvoly je dať zmysel svojmu osamelému mladému životu? Lisa Frankenstein je prezývaná ako „coming of rage“, drží sa kľúčového hororového textu o znetvorenom mužovi, ktorý sa vrátil z mŕtvych.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PRIDE.COM (@pride_site)

Popritom je tam však aj okruh tínedžerov, do ktorého sa mladé dievča zúfalo snaží zapadnúť. Lisa Swallows (Kathryn Newton, prešpikovaná skvelým komediálnym načasovaním) nevyhnutne nepotrebuje, aby ju mal každý rád – ale trochu viac pozornosti by bolo fajn.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lisa Frankenstein (@lisafrankensteinfilm)

Svoj nevýrazný rodinný život (nezúčastnený otec po tom, čo jej strašná tragédia zabila mamu, arogantnú macochu, dobrosrdečnú, ale prehnane výkonnú nevlastnú sestru), si vynahrádza tým, že hľadá útočisko na neďalekom cintoríne.

Zdroj: Mike Bird/Pexels

Má obľúbený hrob – je jeho. Tvor nie je nikdy pomenovaný, ale počas jednej smrteľnej búrky sa jeho telo zdvihne zo zeme a Cole Sprouse skončí v Lisinej izbe. Títo tínedžeri sú možno trochu chaotickí, ale na druhú stranu je to nový druh tínedžerskeho hororu s troškou úsmevných situácií.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

V Nemecku inštalujú predajné automaty na klobásy

Poctivosť ešte nevymrela