in

Na spin-offe k filmu Evil Dead sa už pracuje. Na novom horore bude pracovať Sébastien Vaniček

Po úspechu filmu Lee Cronina Evil Dead Rise, ktorý zarobil 147 miliónov dolárov oproti rozpočtu 15 až 19 miliónov dolárov, sa chystá produkcia nového filmu Evil Dead pod záštitou Ghost House Pictures Sama Raimiho a Roberta Taperta. Píše o tom Games Radar.

Sébastien Vaniček, ktorý režíroval minuloročný francúzsky horor Vermine, by mal byť za film zodpovedný a podieľať sa na scenári. Vermine, v ktorom druh smrtiacich pavúkov zostupuje na francúzsky bytový projekt, bol označený za „najstrašidelnejší film na filmovom festivale v Benátkach“. Je tak isté, že je tým pravým človekom, ktorý by sa mal podieľať na ďalšom z Evil Dead filmov.

Zdroj: Warner Bros. Pictures

Evil Dead sa prvýkrát dostal do kín v roku 1981, scenár a réžiu mal na starosti Sam Raimi. Film sleduje skupinu vysokoškolákov (Bruce Campbell, Ellen Sandweiss, Richard DeManincor, Betsy Baker a Theresa Tilly), ktorí náhodne vypustia roj démonov a duchov, zatiaľ čo zostali v izolovanej chatke. Raimi pokračoval v réžii Evil Dead 2 (1987) a Army of Darkness (1993).

Spin-off seriál s Bruceom Campbellom, Ash vs. Evil Dead, mal premiéru na Starz v roku 2015 a trval tri sezóny. V roku 2013 sa do kín dostal remake Evil Dead od Fedea Alvareza, v ktorom si zahrali Jane Levy a Shiloh Fernandez.

Zdroj: Warner Bros. Pictures

Piaty film zo série s názvom Evil Dead Rise vyšiel minulý rok a napísal a režíroval ho Lee Cronin. Vo filme hrajú Lily Sullivan a Alyssa Sutherland dve odcudzené sestry, ktoré sa snažia prežiť a zachrániť svoju rodinu pred smrťou.

Vaničkov spin-off Evil Dead zatiaľ nemá dátum vydania.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ak ste fanúšikom Priateľov, prinášame vám 5 tipov na podobné seriály, ktoré si určite zamilujete

18 ľudí, ktorých kreativita nepozná hranice