in

Dočkáme sa pokračovania hororovej komédie „Scary Movie“

Scary Movie sa vracia, aby trochu podpichol hororový žáner. Paramount a Miramax sa snažia oživiť franšízu a očakávajú, že kamery zapnú na jeseň, uviedol Paramount vo štvrtok na CinemaCon. Producent Fast & Furious Neal H. Moritz bude produkovať nový Scary Movie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Scary movie fan (@scarymovieofficial)

Scary Movie bol spustený v roku 2000, len pár rokov po tom, čo na scénu prišli Scream and I Know What You Did Last Summer, aby ovládli hororový žáner. Celovečerný film režiséra Keenena Ivory Wayansa zarobil 278 miliónov dolárov a zahrala si v ňom Anna Faris, ale aj Regina Hall. Film neskôr dostal ďalšie štyri pokračovania, pričom v roku 2013 debutoval Scary Movie 5 režiséra Malcoma D. Leeho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Scary movie fan (@scarymovieofficial)

Miramax bude financovať nový Scary Movie a Paramount ho bude distribuovať. Táto správa prichádza po tom, čo Miramax vymenoval Jonathana Glickmana za generálneho riaditeľa. Scary Movie bol vždy horor a od jeho poslednej časti v roku 2013 sa tento žáner vyvinul a povzniesol do nových výšin, pričom sa stal jedným z mála spoľahlivých lákadiel kasových trhov, aj keď krajine dominovali takí mocní, ako je Blumhouse.

Zdroj: Thirdman/Pexels

Prichádza tiež len pár rokov po tom, čo Scream z roku 2022 dal tejto sérii nový život (a zároveň zosmiešňoval moderné žánrové trópy a posadnutosť hororových fanúšikov). Inými slovami, pre Scary Movie je veľa nového materiálu, na ktorý môžete zaútočiť. Nie je ani slovo o tom, či tento nový záber bude obsahovať pôvodné hviezdy, úplne nové obsadenie alebo mix (ak chcete, staršie pokračovanie). Paramount neponúkol dátum vydania, no očakáva sa rok 2025.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre