in

Nie je to Zabijak Joe ani Klub poslednej nádeje. Za najlepší film Matthewa McConaugheyho kritici označili túto drámu (+ trailer)

Zabijak Joe aj Klub poslednej nádeje sa samozrejme dostali do prvej desiatky spolu s filmami Omámení a zmätení, Osamelá hviezda či Bernie. Jeden film s Matthewom McConaugheym v hlavnej role však kritikov očaril ešte viac.

Zdroj: Jim Bridges – © 2013 – Roadside Attractions

Film Mud (v českej verzii Bahno z Mississippi) je dobrodružná dráma z roku 2012 od režiséra Jeffa Nicholsa. Ten má na svedomí napríklad aj známe filmy Vyvolený (Midnight Special) a Úkryt (Take Shelter).

Oficiálny popis znie: „Dvaja mladí chlapci sa stretnú s utečencom a uzavrú dohodu, aby mu pomohli vyhnúť sa strážcom, ktorí sú mu na stope, a spojiť ho s jeho pravou láskou.“

Vo filme si tiež zahrali Reese Witherspoon, Tye Sheridan, Jacob Lofland, Sam Shepard, Ray McKinnon, Sarah Paulson, Michael Shannon, Joe Don Baker a Paul Sparks.

Zdroj: Jim Bridges – © 2013 – Roadside Attractions

Rozšírený popis znie: „Táto dobrodružná dráma rozpráva príbeh dvoch 14-ročných chlapcov Ellisa a Neckbonea, ktorí na ostrove uprostred rieky Mississippi objavia muža menom Mud. Ten im prezradí, že v Texase zabil človeka a prenasledujú ho pomstychtiví vrahovia. Na ostrove sa má stretnúť so svojou životnou láskou Juniper, ktorú plánuje postrážiť. Pochybujúci, ale aj fascinovaní Ellis a Neckbone mu sľúbia pomoc. Netrvá však dlho a Mudove obavy sa naplnia. Chlapci v malom mestečku objavia nielen krásne dievča, ale aj hordu zabijakov.“

Zdroj Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre