in

Obsadenie filmu „Pulp Fiction“ sa opäť zišlo na premietaní pri príležitosti 30. výročia

Hviezdy Pulp Fiction sa stretli vo štvrtok, aby oslávili 30. výročie filmu. John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman a Harvey Keitel sa zúčastnili premietania filmu na TCM Classic Film Festival v Los Angeles.

Prítomní boli aj členovia obsadenia Rosanna Arquette, Phil LaMarr, Burr Steers, Eric Stoltz, Julia Sweeney a Frank Whaley spolu s producentom Lawrencom Benderom a výkonnými producentmi Michaelom Shambergom a Stacey Sher.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pulp_Fiction (@_.pulp_fiction._)

Pulp Fiction napísal a režíroval Quentin Tarantino a v kinách bol uvedený v októbri 1994. Travolta, ktorý hral Vincenta Vegu, chválil film ako „epický“, keď hovoril s ľuďmi z magazínu People na červenom koberci.

„Bolo to epické a vyvinulo sa to,“ povedal herec. „Diváci urobili z tohto filmu to, čím bol, a nebolo to zo dňa na deň. Trvalo to asi rok. V tých časoch zostali filmy v kinách rok. Takže na konci toho roku, bolo to planetárne epické.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pulp_Fiction (@_.pulp_fiction._)

Thurman, ktorá stvárnila Miu Wallace, zdieľala podobné pocity počas rozhovorov s Travoltom, Jacksonom a Keitelom. „Zmenilo to kino, takže je takmer ťažké nechať ho potopiť,“ povedala herečka.

„Mám pocit, že celý život som mala k Pulp Fiction rozvíjajúci sa a krásne rastúci vzťah. Zmenilo to kinematografiu a zmenilo to každého filmára, ktorého som odvtedy stretla.“ V stredu sa objavili správy, že Tarantino vyradil filmového kritika ako svoj desiaty a posledný film.

Zdroj: jdxyw/Flickr

Vo filme mal hrať Brad Pitt, ktorý predtým spolupracoval s Tarantinom na filmoch Inglourious Basterds a Once Upon a Time… in Hollywood.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre