in

Dostihový kôň utiekol na železničnú stanicu a dokonca stál za žltou čiarou. Čakal na nástupišti na vlak.

Cestujúci na vlakovej stanici v Austrálii zostali v pomykove, keď sa k nim pripojil stratený dostihový kôň a čakal na osobnú dopravu. Zviera sa objavilo na stanici Warwick Farm v Novom Južnom Walese a klusalo po nástupišti, kým sa zastavilo pred príchodom vlaku – dokonca stálo za žltou čiarou.

Zábery, ktoré zdieľa Transport for NSW, ukazujú, ako šokovaní dochádzajúci ustupujú, keď sa kôň 5. apríla predieral pomedzi ľudí tesne pred polnocou. Dopravný úrad videl vtipnú správu, ktorá sa stala virálnou na sociálnych sieťach a zdieľali aktualizáciu o incidente na Facebooku.

Zdroj: Pixabay/Pexels

V príspevku o „nezvestnom jedincovi“ napísali: „Bolo oznámené, že mal na sebe len koberec a predvádzal trochu konskej hry. Zdalo sa, že prenasleduje informátora pozdĺž nástupišťa predtým, ako sa neúspešne pokúsil nastúpiť na vlak,“ pokračovali.

Zdroj: Vedran Miletić/Pexels

„Jedinec sa následne presunul na parkovisko, kde sa ho ujal jeho majiteľ a v stabilizovanom stave bol vrátený do svojho bydliska.“ V príspevku sa píše: „Nikto zapojený do incidentu nemá v úmysle podniknúť žiadne ďalšie kroky, pretože jedinec sa len pohyboval!“ Miestne médiá uviedli, že stanica Warwick Farm je blízko dostihovej dráhy, ale nepotvrdili, či kôň unikol práve odtiaľ.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre