in

Drastická premena zubov brazílskej ženy sa stala virálnou

Máme tu fenomén, ktorý pôsobí mierne narcisticky, poháňaný ľudskou posadnutosťou dokonalosťou a túžbou vylepšiť svoj vzhľad.

Ľudia ukazujú fotografie z ich mladších rokov a porovnávajú ich s tým, ako úžasne a krásne vyzerajú teraz – a žnú online úspech od zbožňujúcich fanúšikov.

Ak by nás napadli mimozemšťania, ťažko by sme vysvetlili, prečo sú takí populárni. Ale popularita jednej ženy, ktorá sa cez noc stala virálnou, nazbierala milióny videní, množstvo komentárov a viac ako 790 000 označení páči sa mi, divákov rýchlo schladila.

@jaquelinealarcaoAntes e depois de milhoes 🤩🤌🏻

♬ Dj Unholy (Remix) – WPWWex

V roku 2020 bola Jaqueline Alarcão všade po tom, čo zverejnila sériu fotografií, na ktorých je vidieť, že má krivé a prekrývajúce sa zuby, ktoré jej vyčnievali z úst. K videu napísala: „Pred a potom, čo som sa vydala za zubného chirurga.“

Jaqueline z Brazílie má na TikToku viac ako 928 00 sledovateľov a denne zverejňuje svoj životný štýl a cestovateľské inšpirácie.

Kozmetickí chirurgovia a profesionáli v oblasti krásy zdieľali na svojich kanáloch sociálnych médií jej video, aby ocenili skvelo odvedenú prácu.

Zdroj: jaquelinealarcao/TikTok

Ale keď si Jaquelinin klip prezeralo stále viac ľudí, niektorí sa pýtali, či transformácia nebola sfalšovaná, pretože mnohí tvrdili, že to „nie je možné“.

A ukázalo sa, že mali pravdu, keď boli skeptickí. Po tom, čo zverejnila svoju šokujúcu premenu online, Jaqueline priznala, že ju zo žartu predstierala tým, že mala na sebe súpravu falošných zubov.

Po zverejnení následného videa sa ukázala, ako používa rekvizitu a potom odhalila svoj skutočný úsmev s titulkom: „Podarilo sa mi vás trollovať!“

Zdroj: Shiny Diamond/Pexels

Mnohí fanúšikovia tvrdili, že si všimli, že zuby neboli skutočné od začiatku, pričom jeden napísal: „Ľudia, ktorí veria, že sú skutočné, pravdepodobne veria, že aj tie upírske vo filmoch sú skutočné.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #87 – Žena si vždy nájde dôvod na hádku

Harry a Meghan pracujú na filme, televíznom seriáli a iných reláciách na Netflixe