in

Taylorinu tvár jej bývalý potetoval proti jej vôli. Teraz dostane šancu začať nový život

Keď mala 21 rokov, jej bývalý priateľ ozdobil jej tvár nevhodnými tetovaniami. Potom jej však do života vstúpil súcitný cudzinec a podal jej pomocnú ruku, aby zbavil Taylor tetovaní, ktoré ju roky prenasledovali. Zoznámte sa s Taylor White, ženou, ktorej tvár bola potetovaná bez jej povolenia.

Istá dáma na Floride hovorí, že jej na tvári boli vytetované nechcené tetovania, keď mala 21 rokov. Rozpráva príbeh o tom, že mala priateľa, ktorý bol na ňu zlý. Na svoje 21. narodeniny išla oslavovať, no jej priateľ a jeho kamaráti urobili niečo zlé. Nepamätá si všetko jasne, ale zobudila sa v hoteli a cítila sa veľmi zranená a myslela si, že sa jej stalo niečo zlé. K jej šoku, keď sa pozrela do zrkadla, videla, že na jej tvári má naozaj hrozné tetovania.

Zdroj: thedadbot / TikTok

Tetovanie sa snažila zakryť mejkapom. Ale jej šéf si to aj tak všimol. Vtedy si uvedomila, že takto nemôže ďalej žiť. Jej šéf jej povedal: „Takto predsa nemôžeš žiť“ a ponúkol sa, že jej tetovania pomôže prekryť zatemňujúcim atramentom, aby mohla viesť „normálny život“. Súhlasila s tým v roku 2008.

Zdroj: persephone.perspective / TikTok

Potom sa stalo niečo pozoruhodné. Používateľ na TikToku s menom TheDadBot náhodou narazil na jej priamy prenos. Počul jej príbeh a videl jej videá o jej bipolárnej poruche a cítil potrebu jej pomôcť. V jednom rozhovore poznamenal, že výzvy, ktorým čelila, mali na ňu výrazný osobný vplyv. Veril, že tieto výzvy jej bránia v plnení svojho potenciálu. Tiež sa veľkoryso ponúkol, že pokryje náklady na odstránenie tetovania a oslovil viaceré kliniky, aby jej pomohli s laserovou operáciou.

Zdroj: thedadbot / TikTok

Je neuveriteľné, že spoločnosť na laserové odstránenie tetovania s názvom Removery súhlasila s poskytnutím bezplatného postupu odstránenia, ktorý by inak stál tisíce dolárov.

Carmen VanderHeiden Brodie, viceprezidentka pre klinické operácie v Removery, uviedla, že môže trvať až dva roky, kým Taylor zostane bez tetovania. Počas jej úvodného sedenia však bolo vidieť, že sa Taylor usmieva.

Zdroj: thedadbot / TikTok

Po odstránení tetovania má nové ambície a teraz sa zameriava na prácu v oblasti starostlivosti o duševné zdravie. Vo veku 37 rokov vysvetlila: „Nenechávam si to odstrániť len z kozmetických dôvodov. Toto skutočne odstraňuje časť zo mňa, ktorú už nereprezentujem a nežijem v nej.“

Jej príbeh o zbavení sa nechcených tetovaní na tvári je úžasný. Nevzdala sa a to je niečo, čo môžeme všetci obdivovať. Nejde len o to, aby jej tvár vyzerala lepšie. Je to aj o tom, že za sebou zanechá ťažkú časť svojho života a pohne sa vpred.

Zdroj: thedadbot / TikTok

Taylor sa podelila o svoju životnú cestu aj na TikToku, kde má cez 40 000 sledovateľov, v snahe destigmatizovať problémy duševného zdravia. Dúfa, že zdieľaním svojho príbehu pomôže ostatným pochopiť, že jednotlivci s bipolárnou poruchou môžu byť vysoko impulzívni a sebazničujúci. Ak rozpoznáte tieto fázy u seba alebo u niekoho blízkeho, vyhľadanie pomoci je najlepším riešením.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20 fotografií, ktoré dokazujú, že ľudské telo je skutočnou záhadou

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #87 – Žena si vždy nájde dôvod na hádku