in

Druhá nádielka hlášok z Dva a pol Chlapa vo vás vyvolá nostalgiu za legendárnym sitkomom

Milovníci situačných komédií, vitajte opäť na ďalšom stretnutí s jedným z najnezabudnuteľnejších televíznych seriálov. Naše obľúbené trio nám opäť naservírovalo tanier plný smiechu, vtipu a humoru, z ktorého nás boleli líca a naše srdcia túžili po ďalších. Áno, hádate správne! Sme späť na pulzujúcich brehoch Malibu s „Dva a pol chlapa“.. V tomto pokračovaní nájdete nadčasový vtip a poburujúce jednohubky, ktoré sa stali poznávacím znamením seriálu, s citátmi, ktoré sľubujú, že vás pošteklia na duši, zahrejú pri srdci a dokonca prinútia pozastaviť sa a zamyslieť. Takže sa pohodlne usaďte, uvoľnite sa a pripravte sa na hlasný smiech, keď sa opäť ponoríme do sveta Charlieho, Alana a Jakea Harpera! A ak ste nevideli predošlú časť určite si ju pozrite !

dva a pol chlapa 3

 

Vedeli ste, že niektoré zo zážitkov, ktorými postava Charlieho v seriáli prechádza, sú založené na skutočnom živote Charlieho Sheena. Napríklad záľuba Charlieho Harpera v nosení bowlingových tričiek bola prevzatá zo Sheenovho vlastného šatníka

 

dva a pol chlapa 4

Pôvodný názov seriálu mal byť „Three of a Kind“.

dva a pol chlapa 7

 

dva a pol chlapa 2

Angus T. Jones (Jake Harper) bol najlepšie platenou detskou hviezdou v televízii, v roku 2010 zarobil údajne 300 000 dolárov za epizódu.

 

dva a pol chlapa 5

dva a pol chlapa 6

Pilotná epizóda seriálu Dva a pol chlapa bola jednou z najdrahších v histórii televízie, stála približne 13 miliónov dolárov.

dva a pol chlapa

zdroj: facebook

 

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Obrázky, z ktorých perspektívy budete mať pocit, že máte halucinácie

S touto situáciou sa stotožní zrejme každý vodič motorového vozidla