in

Spomínate si na tieto legendárne hlášky zo seriálu Dva a pol chlapa? Toto je zbierka tých najlepších citátov

Seriál „Dva a pol chlapa“, ktorý dominoval sitcomom viac ako desať rokov, zanechal nezmazateľnú stopu v popkultúre vďaka svojmu neúctivému humoru, nezabudnuteľným postavám a množstvu vtipných nezabudnuteľných hlášok. Od šarmantne chybujúceho Charlieho Harpera cez jeho neurotického brata Alana až po rozkošne naivného Jakea prinášala každá epizóda jednu pointu za druhou a vryla sa do pamäti divákov. Pripútajte sa, keď sa ponoríme do pokladnice múdrosti, vtipu a múdrostí z tohto kultového televízneho seriálu, kde sa humor stretol so srdcom tým najneočakávanejším spôsobom.

Hlášky z Dva a pol Chlapa

 

mama

otec

Trvalá príťažlivosť tohto seriálu spočíva v jeho schopnosti rozosmiať divákov a zároveň ich prinútiť zamyslieť sa nad absurditou života. Nezabudnuteľné hlášky zo seriálu Dva a pol chlapa v sebe často niesli zmysel pre múdrosť a pravdu, aj keď v smiešne pokrivenej podobe. Boli to útržky zo života, zabalené do smiechu, ale svojím spôsobom hlboko hlboké.

berta

 

 

dazdovky

 

 

slimaky

Každá postava v seriáli mala svoj osobitý charakter vďaka brilantnému scenáru a dokonalým hereckým výkonom. Charlie, bezstarostný autor reklamných piesní s láskou k hedonistickým pôžitkom, často ukradol scénu svojím charizmatickým šarmom a vtipnými návratmi. Na druhej strane jeho brat Alan bol dokonalým protipólom so svojimi neurotickými sklonmi a nešťastnými pokusmi o orientáciu v živote. A potom tu bol Jake, nevinný, ale prekvapivo bystrý mladík, ktorý sa často stával nečakaným hlasom rozumu v Harperovej domácnosti.

vegas

Charlie Sheen a Ashton Kutcher patrili v čase svojho najväčšieho rozmachu medzi najlepšie platených televíznych hercov. Sheen údajne počas svojej poslednej sezóny zarobil 1,8 milióna dolárov za epizódu, zatiaľ čo Kutcher pri svojom prvom vstupe do seriálu zarábal 750 000 dolárov za epizódu.

bezove oblecenie

 

pekna zena

 

v kostole

v aute

Angus T. Jones, ktorý hral Jakea, mal tiež kontroverzný odchod. V roku 2012 verejne kritizoval seriál, keď vyhlásil, že je to „špina“ a vyzval ľudí, aby ho nepozerali kvôli jeho novému náboženskému presvedčeniu. Hoci sa Jones neskôr ospravedlnil, jeho postava bola krátko nato zo seriálu odpísaná a v 10. sérii opustil hlavné obsadenie.

nespokojkny jake

 

A čo vy ako si spomínate na tento legendárny seriál? Podeľte sa o svoje obľúbene hlášky  v komentároch pod článkom !

 

Zdroj: FB

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre