in

Bude 7. séria seriálu Dunaj: Kedy ju uvidíme na TV obrazovkách!

Jeden z najúspešnejších slovenských seriálov posledného obdobia nedávno ukončil šiestu sériu. Počin Dunaj, k vašim službám sa opäť vráti na obrazovky. Kedy uvidíme novú sériu a čo nám prinesie? Prečítajte si viac!

Dunaj, k vašim službám je slovenský dramatický a romantický seriál, ktorý vznikol v roku 2023. Aktuálne má na svojom konte už šesť sérií, pričom tá posledná mala 21 epizód. Záverečný diel šiestej série mohli diváci vidieť nedávno na televíznych obrazovkách.

Podľa štatistík bola jar 2024 pre tento seriál maximálne úspešná. Zatiaľ bola piata séria úspešnejšia ako šiesta, pretože počas nej padali rekordy nielen v hodnotení ( 98%), ale aj v sledovanosti. Konkrétne 13. 2. 2024 si totiž epizódu Dunaja pozrelo rekordných 566 tisíc divákov.

TV Markíza a tvorcovia seriálu už avizovali, že na prelome augusta a septembra 2024 sa diváci dočkajú siedmej série. Zatiaľ nie je známe, koľko bude mať častí a pochopiteľne, prezradené nie sú ani bližšie informácie o deji. Otázniky visia nad hereckým obsadením hlavne v dvoch prípadoch – Marek Rozkoš a Marek Fašiang.

Podľa doterajších správ sa natáčanie siedmej série začalo už v apríli tohto roka a všetko nasvedčuje tomu, že svetlo sveta by mala uzrieť nielen siedma, ale aj ôsma séria seriálu. Predbežne sa odhaduje, že prvá časť siedmej série sa bude vysielať napríklad 3. septembra 2024.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre