in

Pozrite si trailer na akčnú komédiu „Jackpot!“, v hlavnej úlohe John Cena

Hovoríte si, že ste dlho nevideli nejakú dobrú akčnú komédiu? Amazon dráždi fanúšikov s novým filmovým Jackpot-om! Prime Video zdieľalo upútavku na film s Awkwafinou a Johnom Cenou v stredu.

Jackpot! je akčná komédia režiséra Paula Feiga (Bridesmaids, A Simple Favor). Film sa odohráva v roku 2030 a sústreďuje sa na „Veľkú lotériu“ v Kalifornii, kde ľudia môžu zabiť víťaza pred západom slnka, aby si mohli legálne uplatniť svoj multimiliardový jackpot.

Zdroj: Markus Winkler/Pexels

„Keď sa Katie Kim (Awkwafina) presťahuje do Los Angeles, omylom sa ocitne s výherným tiketom. V zúfalej túžbe prežiť hordy lovcov jackpotov sa neochotne spojí s amatérskym agentom na ochranu lotérií Noelom Cassidym (Cena), ktorý urobí všetko pre to, moc, aby ju priviedol k západu slnka výmenou za kúsok jej ceny,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cinema Express (@xpresscinema)

Trailer ukazuje, že sa Katie a Noel spojili proti hordám lovcov jackpotov a Noelovmu rivalovi Louisovi Lewisovi (Simu Liu). Úlohy majú aj Machine Gun Kelly a Seann William Scott. Jackpot! bude mať premiéru 15. augusta na Prime Video. Amazon organizuje stávky o skutočný jackpot na propagáciu filmu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre