in

Dwayne Johnson si zahrá bojovníka MMA Marka Kerra vo filme A24 od Bennyho Safdieho

Dwayne Johnson prevezme svoju doteraz najdramatickejšiu rolu v novom projekte A24 od polovice tímu Uncut Gems, Bennyho Safdieho.

Johnson by mal hrať vo filme The Smashing Machine ako skutočný bojovník zmiešaných bojových umení Mark Kerr, dvojnásobný šampión turnajov UFC v ťažkej váhe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa El Celuloide (@elceluloidecine)

Safdie, ktorý napísal a bude režírovať celovečerný film (jeho prvé sólové režisérske úsilie), vyvíjal projekt s Johnsonom, ktorý začal svoju kariéru najmä ako profesionálny zápasník, od roku 2019.

Dokument HBO z roku 2002 s názvom The Smashing Machine podrobne opisuje Kerrovu profesionálnu kariéru a jeho vzostup v bojovom svete, ako aj jeho boj so závislosťou od liekov proti bolesti, ktorá vedie k predávkovaniu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dave Mandel (@davemandel)

Kerr si vyslúžil prezývku „The Smashing Machine“ vďaka štýlu boja bez zábran.

Noah Sacco z A24 povedal: „Dwayne a Benny sú jedinečné talenty a ich spoločná vízia pre Markov inšpiratívny príbeh je elektrizujúca. Sme hlboko poctení, že máme ich dôveru ako spolupracovníkov pri uvádzaní tohto neuveriteľne špeciálneho projektu do života.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filmes & Filmes (@filmesefilmes)

Johnsonove nadchádzajúce tituly zahŕňajú Red Notice 2, pokračovanie rovnomennej akčnej komédie na Netflixe s veľkým rozpočtom a amazonskú akčnú komédiu Red One, v ktorej bude hrať po boku Chrisa Evansa.

Safdie sa nedávno objavil v ospevovanom filme Oppenheimer od Christophera Nolana.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre