in

Eddie Murphy má nový film „Policajt z Beverly Hills: Axel F“

„Policajt z Beverly Hills: Axel F“ je taký, ako by sa dalo očakávať od filmu Policajt z Beverly Hills. Je to séria s niekoľkými šikovnými akciami a zábavnými kúskami Eddie Murphyho. Axel Foley (Murphy) je teraz hrdinom začínajúcich detroitských policajtov, ktorí sa s ním spoja.

Zdroj: Glen Scarborough/Flickr

Po tom, čo Foley chytí nejakých podvodníkov v prepracovanej akčnej sekvencii, dostane hovor od bývalého policajta z Beverly Hills Billyho Rosewooda (sudca Reinhold). Rosewood pomáha Foleyho dcére Jane Saunders (Taylour Paige), právničke, ktorá obhajuje obvineného odsúdenca pro bono.

 

在 Instagram 查看这篇帖子

 

Netflix Film (@netflixfilm) 分享的帖子

Hoci je Foley odcudzený, cestuje do Kalifornie už po štvrtýkrát, aby zistil, kto sa Jane vyhráža. Axel F sa nesnaží predstierať, že je stále 20-nik, ale stále je to ten istý neúctivý rebel a dáva zmysel, že teraz, keď má po 50-ke, má dcéru.

Pri oživovaní milovaných legendárnych postáv nie je Axel F sotva taký monumentálny ako Top Gun: Maverick, ani nie je taký hrozný ako posledné dva Ghostbusters. Ďalšia akčná komédia môže byť tým výstižnejším porovnaním a Axel F je oveľa vernejší svojmu zdroju ako najnovší Bad Boys.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre