in

Elizabeth Hurley bola kritizovaná za natáčanie intímnych scén so svojím synom, ale ona to nazvala ako „relaxačné“

Dobré vzťahy medzi rodičom a dieťaťom by snáď mali byť úplná samozrejmosť. V niektorých prípadoch ale tieto dobré vzťahy siahajú až za hranice, na ktoré sme bežne zvyknutí. Táto dvojica to však berie len ako biznis.

 

Herečka Elizabeth Hurley a jej syn sa spoločne podieľali na natáčaní nového filmu. Vo filmovom priemysle to nie je také zriedkavé, ale je to všetko o tom, že 22-ročný Damian natáčal intímne scény so svojou 58-ročnou matkou. Táto skutočnosť vyvolala zmiešané reakcie.

Elizabeth hovorí, že Damian si vždy chcel skúsiť rolu režiséra a natočiť film. A chcel, aby v ňom hrala aj jeho matka. Elizabeth súhlasila, že sa k svojmu synovi a jeho prvému filmu pripojí.

Zdroj: damianhurley1 / Instagram

Damian, ktorý je známy tým, že robí fotky v bikinách svojej mamy pre sociálne siete, priznal, že vidieť telo svojej mamy nie je pre neho žiaden problém. „Ľudia to považujú za kontroverzné,“ povedal. „Sme v biznise. Šoubiznis bol základnou súčasťou celého môjho života, takže pre nás to jednoducho je len súčasť podnikania. Ona ma fotí, ja ju tiež.“

Elizabeth hovorí: „Je to len relax, vedieť, že za kamerou je niekto, kto na vás dáva pozor.“

Zdroj: elizabethhurley1 / Instagram

Trailer k filmu, vydaný vo februári, ukázal odvážnu scénu. Vystupuje v ňom Elizabeth v intímnom momente so svojím kolegom. Pre Damiana, ktorý mal skúsenosti so zachytením fotografii svojej matky v bikinách, to nebolo nič nové.

„Vedela som, že sa o mňa postará. Takže vlastne je to oslobodzujúce pracovať so svojou rodinou. Možno si to niekedy zopakujem,“ prezradila herečka.

Zdroj: damianhurley1 / Instagram

Liz zdôraznila dôležitosť pocitu ochrany počas produkcie, sentimentu, ktorý sa rozšíril až do postprodukčnej fázy. Aj Damian rozpoznal útechu, ktorú našli v spoločnej práci. Ďalej naznačil, že tento film bol len začiatkom ich spoločných výtvorov v tomto odvetví. Dvojica matka – syn je otvorená ďalšej spolupráci aj v budúcnosti.

Zdroj: elizabethhurley1 / Instagram

Vo filme Strictly Confidential jeho matka stvárňuje Lily, vdovu, ktorá čelí záhadnej smrti svojej dcéry a manžela. Dej sa stupňuje, keď sa Lilyin románik s kamarátkou jej dcéry stáva kľúčovým prvkom príbehu. Skutočnosť, že Elizabeth nakrúcala intímne scény pre film svojho syna, verejnosť neprijala veľmi dobre.

Ona však rýchlo obhájila nevyhnutnosť scény. Napriek kritike zo strany niektorých, ktorí spochybňovali vhodnosť dynamiky matky a syna v tomto kontexte, ona tvrdila, že táto skúsenosť je posilňujúca a profesionálne naplňujúca.

Zdroj: Strictly Confidential / MSR Media

Dr. Jenn Mann, terapeutka známa svojou prácou na Couples Therapy, ponúkla Elizabeth nejaké rady týkajúce sa jej nedávneho filmového projektu. Navrhuje, aby si zachovala určitú mieru súkromia okolo svojho dospelého syna Damiana. Terapeutka sa domnieva, že povaha ich profesionálnej interakcie prekračuje hranice typického vzťahu rodič – dieťa. Varuje pred tým, aby sa rodičia zapájali do intímnych aktov pred svojimi deťmi bez ohľadu na ich vek.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre