in

Emilia Clarke si zahrá plošticu vo filme natočenom podľa knihy Roalda Dahla „Hastrošovci“

Adaptácia detského románu Hastrošovci z roku 1980 od renomovaného britského autora Roalda Dahla má obsahovať hviezdne hlasové obsadenie vrátane Natalie Portman a Emilie Clarke.

Zdroj: vurdeM/Deviantart

Animovaný film, ktorý by mal byť uvedený na trh v roku 2025, bol počas podujatia Next On Netflix: Animation Preview, ktoré sa konalo vo štvrtok 6. júna v Los Angeles, opísaný ako „preplnený obľúbenými trikmi Hastrošovcov“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa In So Many Words (@ismwbookstore_za)

Dej sa točí okolo „najpodlejších, najsmradľavejších a najodpornejších ľudí na svete“, ktorí sa zmocnia kontroly nad ich mestom a prinútia dve siroty a rodinu magických bytostí, aby zasiahli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filmes & Filmes (@filmesefilmes)

Príbeh skúma večný boj medzi krutosťou a empatiou a mnohí mladí čitatelia na celom svete ho už dlho považujú za literárnu klasiku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SNEEZE Magazine (@sneezemag)

Vo video správe Emilia dokonca drzo žartovala, že režisér Phil Johnston ju oklamal, aby sa pripojila k projektu. „Povedal mi, že budem hrať Disney princeznú. Posilnenú, feministickú Disney princeznú v prvej miliardovej franšíze na svete. Chcete vedieť, čo to vlastne hrám? Plošticu v bradách pána Hastroša. Som doslova parazit,“ zavtipkovala.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre