in

Toto sú najviac nenávidené postavy vo filmoch. Číslo jedna nikoho neprekvapí, jednu postavu by ste tu však určite nečakali

Ľudia sa v diskusnom fóre podelili o svoje názory na to, kto sú podľa nich absolútne najhoršie filmové postavy. Niektoré boli dosť prekvapivé, iné sa opakovali dosť často.

#1 Dolores Umbridge z Harryho Pottera

Najviac sa opakovalo meno profesorky z obľúbenej fantasy série o Harrym Potterovi. Niektorí dokonca tvrdili, že nemá jedinú dobrú vlastnosť, ktorá by ju robila znesiteľnou. Neprekvapivou informáciou je tiež to, že ľudia tvrdili, že ju neznášali ešte viac ako Voldemorta.

via GIPHY

#2 Bella z Twilightu

Ďalším názorom bola Bella Swan z Twilightu. Tá vraj bola dokonalou ukážkou tej najhoršej puberty. Navyše je jej postava paradoxom, keďže nemá žiaden životný cieľ ani ambície, no nakoniec je to práve ona, kto spraví obrovské rozhodnutia, ktoré ovplyvnia jej život v čase, keď je ešte tínedžerka.

via GIPHY

#3 Woody z Toy Story

V zozname nechýbali ani animované postavy. Prvou je Woody z Toy Story. Vraj bol od začiatku žiarlivý narcista, ktorý neznášal zdieľanie pozornosti s Buzzom Rakeťákom. V druhom filme bol ochotný opustiť všetkých svojich kamarátov a Andyho a odísť do Japonska do múzea hračiek a v poslednom filme opustil všetkých vrátane Bonnie opustil, aby utiekol so svojím dievčaťom.

Všetky tie filmy strávil rečnením o tom, že milovať svoje dieťa je tá najzmysluplnejšia a najušľachtilejšia vec na svete, len aby sa na svoje vlastné vykašľal.

via GIPHY

#4 Manny z Modern Family

Je viacero dôvodov, prečo ľudia tvrdia, že práve Manny je tou najhoršou postavou z Modern Family. Zo začiatku ho pritom mali radi, no čím viac seriál pokročil, tým bol podľa nich horší. Myslel si, že má na všetko právo, vždy sa sťažoval a myslel si, že vie všetko najlepšie.

Ľudia tvrdili, že mal potrebu dať v každej epizóde niekomu zo svojej rodiny lekciu a poúčať ich, čo sa časom stalo neznesiteľné.

via GIPHY

#5 Lilo z Lilo & Stitch 

V rebríčku sa objavila aj iná animovaná postava ako Woody. Je ňou Lilo z Lilo & Stitch. Vraj bola šikanátorka, ktorá kritizovala postavu iných, no to na nej nebolo to najhoršie. Vždy totiž sťažovala život svojej sestre, zatiaľ čo sa ona snažila udržať si ju v starostlivosti.

via GIPHY

#6 Jar Jar Binks zo Star Wars 

Jar Jar Binks mal byť komickou postavou na odľahčenie, no mnoho ľudí ho už od začiatku nenávidelo. Hoci sa zapáčil deťom, zarytí fanúšikovia Hviezdnych vojen mu na chuť neprišli. Niektorí dokonca hovorili, že im je ľúto herca, ktorý mu prepožičal hlas.

via GIPHY

Zdroj Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre