in

Bola som úplne zničená: Emma Stone ľutuje jednu rolu, ktorú nedostala!

Dnes je Emma Stone jednou z najväčších hereckých hviezd súčasnosti. Kedysi to však nemala jednoduché a mnohé jej konkurzy skončili neúspechom. Jedna rolu, ktorú nezískala, ju dodnes mrzí najviac.

Emma Stone je 35-ročná americká herečka. Narodila sa v Arizone a diváci ju môžu poznať z filmov ako: Ľahko ju zbaliť (2010), Spider-Man (2012), La La Land (2016), Cruella (2021) alebo Chudiatko (2023). Dvakrát vyhrala Oscara.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

V mladosti to však nemala jednoduché. Absolvovala viacero konkurzov, kde sa dočkala veľmi negatívnej odozvy na svoje herecké umenie. Aj takáto úspešná herečka dodnes ľutuje, že nedostala jednu rolu.

Emma Stone už od svojich štyroch rokov snívala o tom, že sa stane hviezdou na veľkej obrazovke. Ako dieťa vraj vyskúšala veľké množstvo televíznych relácií.

Autor tejto fotografie je rocor

Raz dokonca urobila prezentáciu v Power Pointe pre svojich rodičov s názvom Projekt Hollywood. Cieľom prezentácie bolo, aby sa jej rodičia presťahovali do Kalifornie.

Čuduj sa svete, tento nápad Emme vyšiel a ako 16-ročná sa odsťahovala s mamou do Los Angeles. Herečka povedala, že sa zúčastnila konkurzu na každú reláciu z Disney Channel a na rolu dcéry v každom jednom sitkome, ale nakoniec nedostala žiadnu úlohu.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

V The Tonight Show Jimmyho Fallona Emma Stone uviedla jednu rolu, pri ktorej ju dodnes mrzí najviac, že ju nezískala. Uchádzala sa o úlohu dcéry trénera Taylora vo filme Friday Night Lights.

Je to akčná športová dráma z roku 2004, kde sa v hlavných rolách predstavili Billy Bob Thornton, Derek Luke, Jay Hernandez alebo Amber Heard.

„Bola som úplne zničená, že to nevyšlo,“ vyhlásila Emma Stone o tejto úlohe. Len pre úplnosť doplňme, že rolu, o ktorú sa vtedy Emma uchádzala, získala nakoniec herečka Aimee Teegarden.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre